Matematika pro SŠ - Komplexní čísla, kombinatorika, pravděpodobnost a statistika

Kód: 7196425

Úplný název:

Matematika pro SŠ - Komplexní čísla, kombinatorika, pravděpodobnost a statistika (Calda E., Robová J., Hála M.): pro SŠ

Autor a popis:

Calda E., Robová J., Hála M., Prometheus, 236 stran, jazyk - čeština, 2013

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
180 Kč (198 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 27.9.2017 dopoledne. 
 

Učebnice má jasnou a dobře propracovanou logickou vazbu: ta je zvýrazněna přehledným členěním a barvou. Každý tematický celek začíná motivačním příkladem, vysvětlením nové látky a ve cvičeních je uveden dostatek úloh k procvičení. Na výběr úloh je kladen velký důraz, neboť řešením úloh si studenti ověří, jak učivu porozuměli a své poznatky upevní. Proto řešené příklady s úkoly pro studenty a cvičení zaujímají v učebnici nejvíce místa. Nejsou zařazeny jen typické příklady školské matematiky, ale četné úlohy z fyziky, astronomie, ekonomie, každodenního života i rekreační matematiky. Všechny kapitoly končí exkurzemi do historie.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Matematika pro SŠ - Komplexní čísla, kombinatorika, pravděpodobnost a statistika do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Matematika pro SŠ - Komplexní čísla, kombinatorika, pravděpodobnost a statistika.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Matematika pro SŠ - Komplexní čísla, kombinatorika, pravděpodobnost a statistika (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Matematika pro SŠ - Komplexní čísla, kombinatorika, pravděpodobnost a statistika bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Matematika pro SŠ - Komplexní čísla, kombinatorika, pravděpodobnost a statistika doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Učebnice pro SŠ

 
Knihkupectví / Učebnice / Učebnice pro SŠ / Matematika pro SŠ - Komplexní čísla, kombinatorika, pravděpodobnost a statistika