Matematika pro 2. ročník základní školy - Metodická příručka

Kód: 7235377

Úplný název:

Matematika pro 2. ročník základní školy - Metodická příručka (Čížková Miroslava):

Autor a popis:

Čížková Miroslava, SPN - pedagogické nakladatelství a.s., 112 stran, jazyk - čeština, 2010

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
104 Kč (113 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 23.11.2017 dopoledne. 
 

Metodická příručka je určena učitelům, kteří ve výuce užívají nově vydanou dvoudílnou pracovní učebnici.matematiky pro 2. ročník ZŠ, zpracovanou v souladu s RVP pro základní vzdělávání autorky Miroslavy Čížkové. Obsahuje rozpis učiva 2. ročníku, uvádí podrobný učební plán celého školního roku, formuluje vztah k RVP, navrhuje inovace ŠVP, uvádí klíčové kompetence, k jejichž utváření učebnice směřuje, a výstupy z práce s ní. Usiluje o jejich formulaci cestou alespoň částečně přístupnou žákovi 2. ročníku. Didaktický rozbor učiva je zpracován až do fáze příprav na jednotlivé vyučovací hodiny. Autorka jako praktická učitelka nabízí množství rozšiřujících úloh, námětů na osvědčené výukové postupy, učební pomůcky atd.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Matematika pro 2. ročník základní školy - Metodická příručka do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Matematika pro 2. ročník základní školy - Metodická příručka.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Matematika pro 2. ročník základní školy - Metodická příručka (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Matematika pro 2. ročník základní školy - Metodická příručka bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Matematika pro 2. ročník základní školy - Metodická příručka doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Učebnice pro ZŠ

 
Knihkupectví / Učebnice / Učebnice pro ZŠ / Matematika pro 2. ročník základní školy - Metodická příručka