Matematika pro 8. roč. ZŠ - 1.díl Mocniny a odmocniny, Pythagorova věta 2.přepracované vyd

Kód: 7196434

Úplný název:

Matematika pro 8. roč. ZŠ - 1.díl Mocniny a odmocniny, Pythagorova věta 2.přepracované vyd (Odvárko Oldřich, Kadleček Jiří): Mocniny a odmocniny; Pythagorova veta; výrazy

Autor a popis:

Odvárko Oldřich, Kadleček Jiří, Prometheus, 100 stran, jazyk - čeština, 2013

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
102 Kč (112 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 23.10.2017 dopoledne. 
 

Učebnice je součástí přepracované řady učebnic matematiky. Upravené vydání ještě lépe odpovídá RVP, obsahuje aktuálnější údaje a je pro žáky atraktivnější i vzhledem k nové grafické úpravě. Upravené učebnice zachovávají koncepci původní řady, která je aktualizována (měna při placení nákupů, výše cen atd.). Je zařazena i řada nových úloh ukazujících důležitost matematických poznatků pro život a podněcujících žáky k plnění různých úkolů a vyhledávání informací. Jsou posíleny nestandardní aplikační úlohy a problémy (např. rozvoj geometrické představivosti, kombinatorické úlohy). Mnohé úlohy vedou k zamyšlení nad problémy, které souvisejí s životním prostředím (např. úsporné žárovky, kouření). Nejvíce změn je v grafickém vybavení. Učebnice je barevná, jsou v ní zařazeny fotografie reálných objektů a situací, vtipné a motivující barevné ilustrace. Přepracované vydání učebnice je na obálce graficky vyznačeno žlutým lomeným proužkem v levém dolním rohu obrázku.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Matematika pro 8. roč. ZŠ - 1.díl Mocniny a odmocniny, Pythagorova věta 2.přepracované vyd do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Matematika pro 8. roč. ZŠ - 1.díl Mocniny a odmocniny, Pythagorova věta 2.přepracované vyd.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Matematika pro 8. roč. ZŠ - 1.díl Mocniny a odmocniny, Pythagorova věta 2.přepracované vyd (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Matematika pro 8. roč. ZŠ - 1.díl Mocniny a odmocniny, Pythagorova věta 2.přepracované vyd bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Matematika pro 8. roč. ZŠ - 1.díl Mocniny a odmocniny, Pythagorova věta 2.přepracované vyd doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Učebnice pro ZŠ

 
Knihkupectví / Učebnice / Učebnice pro ZŠ / Matematika pro 8. roč. ZŠ - 1.díl Mocniny a odmocniny, Pythagorova věta 2.přepracované vyd