Matematika pro 9. roč. ZŠ - 2.díl - Jehlan, kužel, koule; Podobnost; Goniometrické funkce

Kód: 7196441

Úplný název:

Matematika pro 9. roč. ZŠ - 2.díl - Jehlan, kužel, koule; Podobnost; Goniometrické funkce (Odvárko Oldřich, Kadleček Jiří): Jehlan, kužel,koule,Podobnost,Goniometrické funkce

Autor a popis:

Odvárko Oldřich, Kadleček Jiří, Prometheus, 90 stran, jazyk - čeština, 2014

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
99 Kč (109 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 25.9.2017 dopoledne. 
 

Učebnice je součástí přepracované řady učebnic matematiky. Upravené vydání lépe odpovídá RVP, obsahuje aktuálnější údaje a je pro žáky atraktivnější i vzhledem k nové grafické úpravě. Upravená učebnice zachovává koncepci původní řady.
V řazení učiva jsou provedeny následující úpravy - jsou vynechána desetinná čísla a zlomky, které se podle RVP na 1. stupni neprobírají. Výklad desetinných čísel je posunut do 2. dílu učebnice pro 6. ročník. Úlohy ve Cvičeních jsou aktualizovány (měna při placení nákupů, výše cen). Je zařazena i řada nových úloh ukazujících důležitost matematických poznatků pro život a podněcujících žáky k plnění různých úkolů a vyhledávání informací. Jsou posíleny nestandardní aplikační úlohy a problémy (např. rozvoj geometrické představivosti, kombinatorické úlohy). Mnohé úlohy vedou k zamyšlení nad problémy, které souvisejí s životním prostředím (např. úsporné žárovky, kouření). Nejvíce změn je v grafickém vybavení. Učebnice je barevná, jsou v ní zařazeny fotografie reálných objektů a situací, vtipné a motivující barevné ilustrace. Přepracované vydání učebnice je na obálce graficky vyznačeno žlutým lomeným proužkem v levém dolním rohu obrázku.
Učebnice má schvalovací doložku MŠMT.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Matematika pro 9. roč. ZŠ - 2.díl - Jehlan, kužel, koule; Podobnost; Goniometrické funkce do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Matematika pro 9. roč. ZŠ - 2.díl - Jehlan, kužel, koule; Podobnost; Goniometrické funkce.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Matematika pro 9. roč. ZŠ - 2.díl - Jehlan, kužel, koule; Podobnost; Goniometrické funkce (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Matematika pro 9. roč. ZŠ - 2.díl - Jehlan, kužel, koule; Podobnost; Goniometrické funkce bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Matematika pro 9. roč. ZŠ - 2.díl - Jehlan, kužel, koule; Podobnost; Goniometrické funkce doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Učebnice pro ZŠ

 
Knihkupectví / Učebnice / Učebnice pro ZŠ / Matematika pro 9. roč. ZŠ - 2.díl - Jehlan, kužel, koule; Podobnost; Goniometrické funkce