Matematika pro SŠ 3.díl - Pracovní sešit

Kód: 7358271

Úplný název:

Matematika pro SŠ 3.díl - Pracovní sešit (Gazárková D., Melicharová S., Vokřínek R.): Planimetrie

Autor a popis:

Gazárková D. Melicharová S. Vokřínek R., didaktis, 160 stran, jazyk - čeština, 2016

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
152 Kč (169 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 25.10.2017 dopoledne. 
 

•Nedílnou součástí učebnicové sady je i pracovní sešit, který tvoří s učebnicí jeden celek – předpokládá se využití obou částí učebnicové sady během vyučování.
•Jednotlivá témata pracovního sešitu jsou kompatibilní s učebnicí, a usnadňují tak výuku jak učitelům, tak i jejich studentům. Pro přehlednost a snadnou práci s učebnicovou sadou odpovídá jedna kapitola učebnice jedné kapitole pracovního sešitu.
•Pracovní sešit učebnicové sady Matematika pro střední školy je výjimečný nejen snahou o zvyšování zájmu studentů o učivo, ale i velkým množstvím zcela nových zajímavých úloh, a to jak typem úloh s řešením formou výběru z možností, tak i typy otevřených úloh. Do pracovního sešitu je zařazena také řada slovních úloh umožňujících komplexní procvičení učiva. To vše přispívá ke zvyšování motivace studentů k učení; vědí totiž, že nové poznatky a dovednosti mohou dále využít.
•Struktura pracovního sešitu je navržena tak, aby mohl každý student dosáhnout úspěchu. Každá kapitola totiž obsahuje různorodé úkoly, které byly sestaveny na základě Bloomovy taxonomie vzdělávacích cílů. Úkoly jsou řazeny tak, aby u studentů nejdříve ověřovaly zapamatování a porozumění, následně jim umožnily tyto poznatky aplikovat při řešení složitějších úloh a v posledním kroku předkládaly úkoly vyžadující myšlenkový proces analýzy a hodnocení. Jako bonus je navíc připraven tzv. oříšek, tedy zajímavá úloha, pro jejíž vyřešení je třeba využít nejen nabytých znalostí, ale i důvtipu.
•Motivace studentů je podpořena i jejich autoevaluací. Na konci každé kapitoly totiž naleznou box, v němž zhodnotí své výstupy k danému učivu. Zamyslí se nad tím, co zvládli bez obtíží, s čím měli problémy nebo s čím si dosud nedokázali poradit a na čem musí ještě zapracovat.
•Pracovní sešit může studentům posloužit nejen během studia, ale i při přípravě na státní maturitu. Mohou jej použít jako nástroj pro opakování a procvičení si jednotlivých postupů.
•Klíč ke všem úkolům z pracovního sešitu je uveden v Průvodci pro učitele.
•Na základě požadavků učitelů je pracovní sešit rozdělen na dva svazky pro snadnější rýsování.

 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Matematika pro SŠ 3.díl - Pracovní sešit do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Matematika pro SŠ 3.díl - Pracovní sešit.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Matematika pro SŠ 3.díl - Pracovní sešit (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Matematika pro SŠ 3.díl - Pracovní sešit bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Matematika pro SŠ 3.díl - Pracovní sešit doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Učebnice pro SŠ

 
Knihkupectví / Učebnice / Učebnice pro SŠ / Matematika pro SŠ 3.díl - Pracovní sešit