Matematika

Kód: 8696006

Úplný název:

Matematika (Vocelka J.):

Autor a popis:

Vocelka J., Scientia, 116 stran, jazyk - čeština, 2006

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
151 Kč (180 Kč)
  / ks  
koupit
 

Kniha je součástí řady MATEMATIKA nejen k maturitě. Je určena především studentům posledních ročníků středních škol jako pomocná studijní literatura k přípravě na maturitní zkoušku v souladu s požadavky nových maturit a na přijímací zkoušky na VŠ . Obsahuje velké množství úloh otevřených i uzavřených.

První část Zásobníku tvoří souhrnné úlohy, které jsou koncipovány tak, aby procházely celým spektrem učiva SŠ. Nabízejí tudíž komplexní pohled na řešený problém. U každé úlohy je uvedena nápověda Co potřebujete vědět.
Druhá část obsahuje uzavřené úlohy, student (již bez nápovědy) vybírá z připravených řešení. Nestačí však pouze zvolit jednu z možností. Na rozdíl od jiných sbírek testů není vždy správné právě jedno řešení, je třeba prokázat skutečnou znalost a nikoli jen odhadnout výsledek "metodou vylučovací".

Předností sbírky je originalita uvedených úloh k procvičování. Autor je nepřejímá z jiných sbírek, jak je běžným zvykem. Předkládá bohatou databázi úloh, která je odrazem jeho dlouholetých zkušeností v pedagogické praxi.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Matematika do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Matematika.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Matematika (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Matematika bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Matematika doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Učebnice pro SŠ