Matematikou krok za krokem k přijímacím zkouškám/Kalendář řešených písemek pro 9. ročník Z

Kód: 7196251

Úplný název:

Matematikou krok za krokem k přijímacím zkouškám/Kalendář řešených písemek pro 9. ročník Z (Husar Petr): Kalendár rešených úloh pro 9. rocník

Autor a popis:

Husar Petr, Prometheus, 200 stran, jazyk - čeština, 2014

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
167 Kč (187 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 20.10.2017 dopoledne. 
 

Příprava k přijímacím zkouškám z matematiky jako matematický kalendář. Krok za krokem, den po dni, týden
po týdnu - pracovní plán z matematiky, 52 písemných prací, na každý týden dvě. Řešené matematické práce s tabulkami úspěšnosti umožní srovnání s velkým vzorkem žáků. Doplňkové úlohy na každý týden jsou řazeny od jednoduchých problémů k těžším až nejtěžším. Publikace poskytuje šanci, postupně si vybudovat matematické sebevědomí a získávat den po dni vyšší jistotu ve svém počítání. Výklad s podrobným rozborem důležitých příkladů je jasný a srozumitelný. Žák pracuje na přípravě od listopadu. Kdo začne s přípravou později, na začátku své tempo upraví tak, aby se co nejrychleji dostal na potřebnou úroveň. Nově lze sbírku použít i pro matematickou přípravu před testováním žáků v devátém ročníku.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Matematikou krok za krokem k přijímacím zkouškám/Kalendář řešených písemek pro 9. ročník Z do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Matematikou krok za krokem k přijímacím zkouškám/Kalendář řešených písemek pro 9. ročník Z.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Matematikou krok za krokem k přijímacím zkouškám/Kalendář řešených písemek pro 9. ročník Z (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Matematikou krok za krokem k přijímacím zkouškám/Kalendář řešených písemek pro 9. ročník Z bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Matematikou krok za krokem k přijímacím zkouškám/Kalendář řešených písemek pro 9. ročník Z doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Učebnice pro ZŠ

 
Knihkupectví / Učebnice / Učebnice pro ZŠ / Matematikou krok za krokem k přijímacím zkouškám/Kalendář řešených písemek pro 9. ročník Z