Materiály a technologie v protetickém zubním lékařství

Kód: 7262581

Úplný název:

Materiály a technologie v protetickém zubním lékařství (Hubálková Hana, Krňoulová Jana): Zubní lékarství

Autor a popis:

Hubálková Hana, Krňoulová Jana, Galén, 302 stran, jazyk - čeština, 2009

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
1 134 Kč (1 500 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 27.9.2017 dopoledne. 
 

Předkládaná publikace Materiály a technologie v protetickém zubním lékařství je očekávanou moderní učebnicí oboru zubního lékařství, kde došlo zejména v posledních desetiletích k prudkému vývoji materiálů a technologií a jejich aplikace v zubním lékařství.
Učebnice se věnuje protetickým materiálům a technologiím jak z hlediska technologického, tak i klinického. Je rozdělena do čtyř částí. První část v přehledu popisuje základní charakteristiky materiálů používaných v protetice, především jejich vlastnosti. Druhá část se zabývá hlavními materiály, ze kterých se přímo zhotovují budoucí zubní náhrady. Tématem třetí části jsou pomocné materiály, které doplňují celý technologický postup zpracování materiálů hlavních. Závěrečná část publikace je věnována technologickým postupům, které jsou součástí nejen laboratorních, ale i ordinačních pracovních fází. Jde jak o postupy tradiční, tak o postupy sofistikované využívající moderní automatizační prostředky.

Publikace vychází z více než dvacetileté klinické praxe obou autorek, a proto obsahuje mnoho poznámek reflektujících tuto klinickou zkušenost. Kniha je určena širšímu okruhu zájemců - především posluchačům zubního lékařství a studentům oboru zubní technik. Dále může být přínosem jak začínajícím zubním lékařům, tak i těm zkušenějším, kteří si chtějí rozšířit či doplnit vědomosti o moderních protetických materiálech a technologiích.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Materiály a technologie v protetickém zubním lékařství do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Materiály a technologie v protetickém zubním lékařství.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Materiály a technologie v protetickém zubním lékařství (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Materiály a technologie v protetickém zubním lékařství bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Materiály a technologie v protetickém zubním lékařství doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Zdravotnictví

 
Knihkupectví / Odborná literatura / Zdravotnictví / Materiály a technologie v protetickém zubním lékařství