Mateřství je přirozená věc a další nebezpečné lži o rodičovství

Kód: 8781402

Úplný název:

Mateřství je přirozená věc a další nebezpečné lži o rodičovství (Smoklerová Jill):

Autor a popis:

Smoklerová Jill, Lucka Bohemia, 176 stran, jazyk - CZ, 2014

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
55 Kč (79 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 25.10.2017 dopoledne. 
 

S narozením dítěte se prý v každé ženě probudí přirozené mateřské instinkty. Je tomu skutečně tak? Jill Smoklerová vám ve své knize vtipně až ironicky přiblíží, jaké radosti přináší role matky. Bez obalu vám přizná, jak mizerně a poníženě se někdy cítí každá matka. Jak lehce se stane otrokem svého malého uzlíčku štěstí. Autorka není odborník na výchovu, ani nepíše psychologické příručky, jak zvládnout své děti. Svým čtenářům nabízí otevřenou zpověď o skutečném životě matky, která měla ideální představy o manželství a rodičovství, stejně jako každá žena. Až do chvíle, kdy tyto představy rozbořily její milované děti. Můžete se jejím zkušenostem smát nebo nad nimi nevěřícně kroutit hlavou. Dokonce i odmítnout některé její názory, ale aspoň budete mít jasný obraz o tom, co vás může čekat. Všechny utajované nástrahy a věci, o kterých se vám ani nezdálo, jsou doplněné o zážitky mnoha dalších žen. Ale ani ten nejděsivější z nich nic nezmění na tom, že mateřství je krásné a úžasné.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Mateřství je přirozená věc a další nebezpečné lži o rodičovství do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Mateřství je přirozená věc a další nebezpečné lži o rodičovství.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Mateřství je přirozená věc a další nebezpečné lži o rodičovství (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Mateřství je přirozená věc a další nebezpečné lži o rodičovství bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Mateřství je přirozená věc a další nebezpečné lži o rodičovství doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Dítě a rodina

 
Knihkupectví / Populárně naučná literatura / Dítě a rodina / Mateřství je přirozená věc a další nebezpečné lži o rodičovství