Matka Tereza - Pojď, buď Mým světlem - Soukromá korespondence světice z Kalkaty

Kód: 7195228

Úplný název:

Matka Tereza - Pojď, buď Mým světlem - Soukromá korespondence světice z Kalkaty (Kolodiejchuk Brian):

Autor a popis:

Kolodiejchuk Brian, Karmelitánské nakladatelství, 480 stran, jazyk - čeština, 2009

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
216 Kč (299 Kč)
  / ks  
koupit
 

Matka Tereza se už za svého života stala doslova symbolem milosrdenství pro lidi všech vyznání a životních cest. Její péče o nemocné, umírající a chudé, žijící na okraji společnosti, se setkala s uznáním a úctou po celém světě. Lidé obdivovali její prostotu a opravdovost a byli přitahováni radostí a pokojem, které z ní vyzařovaly. Málo se však zatím vědělo o jejím skrytém duchovním životě a o jejích vnitřních zápasech. Skoro nic také nebylo až do současné doby známo o zjevení, v kterém jí Kristus odhalil poslání jejího života: Pojď, buď Mým světlem.Otec Kolodiejchuk v této knize zpřístupňuje korespondenci Matky Terezy a další dosud nepublikované texty: její deník, zápisky z duchovních cvičení, veřejné promluvy, svědectví o jejím životě… Zachycuje tak všechny podstatné události jejího života a povolání. Můžeme spatřit pravou tvář její svatosti a odhaluje se nám celá hloubka a dramatičnost jejího vnitřního života. Matka Tereza zde vystupuje jako mystička, jejíž vnitřní život hořel ohněm služebné lásky a jejíž nitro bylo připravováno a očisťováno silnými zkouškami víry a skutečnou temnou nocí duše.

 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Matka Tereza - Pojď, buď Mým světlem - Soukromá korespondence světice z Kalkaty do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Matka Tereza - Pojď, buď Mým světlem - Soukromá korespondence světice z Kalkaty .
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Matka Tereza - Pojď, buď Mým světlem - Soukromá korespondence světice z Kalkaty (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Matka Tereza - Pojď, buď Mým světlem - Soukromá korespondence světice z Kalkaty bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Matka Tereza - Pojď, buď Mým světlem - Soukromá korespondence světice z Kalkaty doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Náboženství

 
Knihkupectví / Populárně naučná literatura / Náboženství / Matka Tereza - Pojď, buď Mým světlem - Soukromá korespondence světice z Kalkaty