Matýskova matematika pro 5. ročník, 2. díl (učebnice)

Kód: 7289958

Úplný název:

Matýskova matematika pro 5. ročník, 2. díl (učebnice) (kol.):

Autor a popis:

Kol., NNS, 64 stran, jazyk - čeština, 2017

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
58 Kč (54 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 26.4.2018 dopoledne. 
 

Matýskova matematika pro 5. ročník se podobně jako v případě 4. ročníku skládá ze tří učebnic a tří pracovních sešitů. K jednotlivým učebnicím a pracovním sešitům jsou vytvářeny i multimediální interaktivní učebnice (MIUč+), včetně žákovských licencí tak, aby žáci v případě zájmu mohli probíranou látku procvičovat zábavnou interaktivní formou i na domácích počítačích nebo tabletech. K učebnicím vydáme i metodické průvodce.

Podobně jako v předchozích ročnících je v učebnicích systematicky graficky rozlišováno základní vyvozené učivo včetně defi nic, úkoly k procvičení a příklady k průběžnému opakování. Novinkou je zařazení obtížnějších logických úloh, s jejichž obdobou se žáci mohou setkat např. při srovnávacích testech nebo při příjímacích zkouškách na gymnázia. U tohoto typu úloh je nejprve po jednotlivých krocích řádně vysvětleno možné řešení vzorové úlohy a následně jsou zařazeny obdobné příklady pro samostatné řešení. Předkládané postupy řešení využívají výhradně matematické dovednosti, které si žáci již osvojili, a tak se na první pohled obtížná úloha stává řešitelnou. Učebnice jsou doplněny kresbami, které úsměvnou formou doplňují probírané učivo.

Druhý díl matematiky je koncipován tak, že od samého počátku je učebnice prokládána stránkami, které se zabývají závěrečným opakováním učiva matematiky za celý první stupeň, aby si žáci mohli látku opakovat průběžně a komplexně.

Stejně jako v 1. díle jsou i ve 2. díle zařazeny nadstandardní úlohy. Nová látka žáky seznamuje zejména s velkými čísly (miliony, miliardy) a početními operacemi v rámci tohoto číselného rozsahu. Zvláštní pozornost je věnovaná práci s grafy a převodům jednotek.
NNS536
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Matýskova matematika pro 5. ročník, 2. díl (učebnice) do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Matýskova matematika pro 5. ročník, 2. díl (učebnice).
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Matýskova matematika pro 5. ročník, 2. díl (učebnice) (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Matýskova matematika pro 5. ročník, 2. díl (učebnice) bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Matýskova matematika pro 5. ročník, 2. díl (učebnice) doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Učebnice pro ZŠ

 
Knihkupectví / Učebnice / Učebnice pro ZŠ / Matýskova matematika pro 5. ročník, 2. díl (učebnice)