Mě neobelžeš

Kód: 7263968

Úplný název:

Mě neobelžeš (Driverová Janine, van Aalst Mariska): Prevratný program, který posílí váš barometr lži a pomuže vám najít pravdu

Autor a popis:

Driver Janine, Aalst Mariska van, Anag, 288 stran, jazyk - čeština, 2015

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
243 Kč (329 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 27.9.2017 dopoledne. 
 

Co kdybyste mohli zvýšit váš plat o 15 %, eliminovat problémy a obavy, které vás trápí, a lépe v noci spát? Všeho můžete dosáhnout jednoduchým učením tomu, jak odhalit lež v momentě, kdy se objeví (nebo raději ještě předtím). Vrozený detektor lži je tak silný, že se stává podvědomým. Je aplikovatelný na všechny osoby v jakékoliv situaci, aby pomohl jednat dříve, než to, co vypadá jako nevinná lež, negativně ovlivní vás, vaši výplatu nebo dokonce štěstí.
Ať už se to týká vašeho dospívajícího dítěte, manžela nebo manželky, mechanika nebo člena představenstva a ať už komunikujete tváří v tvář nebo přes telefony, maily, zprávy, Facebook nebo ručně psané poznámky, budete mít všechny nástroje a sebevědomí, které potřebujete, abyste rozpoznali podvod a co je ještě důležitější, zjistíte, jak si vybudovat láskyplné a opravdové vztahy, které učiní váš život šťastnějším.
Díky knize se naučíte zdokonalit váš vnitřní detektor lži („BS barometr“), což vám pomůže dostat ze svého života lháře, budete se cítit mnohem sebevědoměji a budete budovat silnější a více důvěryhodné vztahy. Expertka na odhalování lži Janine Driverová přináší krok za krokem spolehlivý program, jak: vyzrát na neloajální spolupracovníky a porazit je v postupu na vyšší pozici, chránit své děti před predátory a starší osoby – a jejich majetek – před bezohlednými podvodníky, přijímat pouze upřímné zaměstnance, jejichž životopisu a zkušenostem můžete bez obav věřit, říci ano upřímným partnerům a vyhnout se ulhaným podvodníkům atd.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Mě neobelžeš do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Mě neobelžeš.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Mě neobelžeš (hodnotilo 1 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Mě neobelžeš bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Mě neobelžeš doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Populárně naučná literatura