Audio CD: Mé písně. Zlatá albová kolekce - 36CD

Kód: 5600020

Úplný název:

Audio CD: Mé písně. Zlatá albová kolekce - 36CD (Gott Karel):

Autor a popis:

Gott Karel, SUPRAPHON, 0 stran, jazyk - CZ, 1996

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
1 741 Kč (2 129 Kč)
  / ks  
koupit
 

Nic podobného se v historii naší populární hudby dosud nestalo - to platí o fenomenálním zpěvákovi i o tomto luxusním boxu. V limitované edici dostáváte mohutnou dávku Gottovy hudby v podobě kompletu 33 supraphonských alb z let 1965 až 1992 plus dalších 3 bonusových CD, shrnujících jeho nahrávky z oblíbeného televizního pořadu natáčeného ve Slaném, ale také hity v angličtině a italštině.
Celkově několik stovek písní dostalo nový zvukový remastering, každé albové CD je umístěno v samostatném a graficky originálním obalu, součástí kartonové krabice o rozměru 32 x 28 cm je takévelkoformátová tištěná příloha, plná zajímavých údajů a fotografií.
Kulaté Gottovy narozeniny jsou víc, než jen připomínka jednoho životního jubilea. Jeho téměř půlstoletá hvězdná kariéra je neodmyslitelně spojena i s našimi osudy, jeho mezinárodní úspěch je v našich poměrech zcela výjimečný, jeho četnými Slavíky a cenami TýTý potvrzená trvalá popularita světově ojedinělá.Tento elegantní box je tedy skvělou příležitostí pořídit si záznam nezapomenutelného hudebního doprovodu k filmům našich životů.
Mimořádné výročí si zaslouží mimořádný projekt: sedmdesátiny Karla Gotta jsou ozdobeny touto jedinečnoukolekcí jeho 36 alb!
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Audio CD: Mé písně. Zlatá albová kolekce - 36CD do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Audio CD: Mé písně. Zlatá albová kolekce - 36CD.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Audio CD: Mé písně. Zlatá albová kolekce - 36CD (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Audio CD: Mé písně. Zlatá albová kolekce - 36CD bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Audio CD: Mé písně. Zlatá albová kolekce - 36CD doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Hudba

 
Knihkupectví / Hudba / Audio CD: Mé písně. Zlatá albová kolekce - 36CD