Med jako lék - Zázračné léčivé vlastnosti včelího produktu

Kód: 7336754

Úplný název:

Med jako lék - Zázračné léčivé vlastnosti včelího produktu (Altman Nathaniel): Zázracné lécivé vlastnosti vcelího produktu

Autor a popis:

Altman Nathaniel, Fontána, 264 stran, jazyk - čeština, 2014

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
233 Kč (338 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 25.10.2017 dopoledne. 
 

Využití medu jako léčiva není nic nového. Sloužil jako ingredience léčivých směsí a kúr, připravovaných před pěti tisíci lety egyptskými lékaři, jeho léčivé vlastnosti našly uplatnění také v dalších starověkých praktikách od tradiční čínské medicíny a indické ájurvédy až po mayský šamanismus. V posledních deseti letech prudce vzrostl počet vědeckých studií medu v roli medicíny na univerzitách, zdravotnických klinikách a ve výzkumných centrech všude na světě. Nathaniel Altmna předkládá nejnovější vědecké a lékařské poznatky o léčivých vlastnostech medu mezi nimiž figuruje práce Katedry výzkumu medu na University of Waikato z Nového Zélandu a zkoumá široké spektrum jeho medicínského využití. Tyto léčebné recepty a metody můžete bezpečně praktikovat doma, ale zcela jistě zaujmou také některé kvalifikované poskytovatele zdravotní péče. Autor do knihy zahrnul rozsáhlý výběr medových receptur, se kterými můžete léčit běžné zdravotní problémy od popálenin, zánětu spojivek a vředů po zubní kazy, cukrovku a cystickou fibrózu. Objasňuje rovněž psychologické důvody, proč je med tak účinný při léčbě chorob rezistentních vůči antibiotikům, aniž by způsoboval vedlejší účinky, jako i schopnost medu hubit E. coli a superbrouky typu MRSA (methicilin-rezistentní Stafylocous aureus zlatý stafylokok). Čerpá ze staletími prověřených lidových receptů a historických materiálů a současně se zaměřuje na posvátnou roli včel ve starověkém Egyptě a dalších kulturách. V závěru pak rozebírá novodobý problém CCD SYNDROM ZHROUCENÍ VČELSTEV a seznámí čtenáře s užitečnými metodami na ochranu našich vzácných úlů.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Med jako lék - Zázračné léčivé vlastnosti včelího produktu do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Med jako lék - Zázračné léčivé vlastnosti včelího produktu.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Med jako lék - Zázračné léčivé vlastnosti včelího produktu (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Med jako lék - Zázračné léčivé vlastnosti včelího produktu bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Med jako lék - Zázračné léčivé vlastnosti včelího produktu doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Zdraví

 
Knihkupectví / Zdraví / Med jako lék - Zázračné léčivé vlastnosti včelího produktu