Mediální výchova. Reflexe učitelů českého jazyka a literatury

Kód: 2108523

Úplný název:

Mediální výchova. Reflexe učitelů českého jazyka a literatury (Sochorová Dagmar):

Autor a popis:

Sochorová Dagmar, Masarykova univerzita Brno, 258 stran, jazyk - 19, 2017

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
366 Kč (495 Kč)
  / ks  
koupit
 

Monografie se zabývá výzkumem realizovaného kurikula mediální výchovy z pohledu učitelů českého jazyka a literatury na druhém stupni základních škol v České republice. V teoretické části práce jsou popsána teoretická východiska řešené problematiky. Empirická část představuje výzkumné šetření, jehož hlavním cílem bylo zjistit, jaká je realizovaná forma kurikula průřezového tématu Mediální výchova u učitelů českého jazyka a literatury na druhém stupni základních škol v České republice. Dotazníkové šetření se skládalo ze tří částí a bylo zaměřeno na učitelovo pojetí kurikula mediální výchovy, realizovanou formu kurikula mediální výchovy a začlenění mediální výchovy do výuky vzdělávacího oboru Český jazyk a literatura.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Mediální výchova. Reflexe učitelů českého jazyka a literatury do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Mediální výchova. Reflexe učitelů českého jazyka a literatury.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Mediální výchova. Reflexe učitelů českého jazyka a literatury (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Mediální výchova. Reflexe učitelů českého jazyka a literatury bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Mediální výchova. Reflexe učitelů českého jazyka a literatury doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Populárně naučná literatura

 
Knihkupectví / Populárně naučná literatura / Mediální výchova. Reflexe učitelů českého jazyka a literatury