Meditace pro zdraví - Praktický průvodce pro zvládání bolesti, nemocí a stresu pomocí vším

Kód: 2475619

Úplný název:

Meditace pro zdraví - Praktický průvodce pro zvládání bolesti, nemocí a stresu pomocí vším (Burch Vidyamala, Penman Danny): Praktický pruvodce pro zvládání bolesti, nemocí a stresu pomocí všímavosti – s a

Autor a popis:

Burch Vidyamala, Penman Danny,, Grada, 208 stran, jazyk - čeština, 2015

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
297 Kč (349 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 27.9.2017 dopoledne. 
 

Kniha „Meditace pro zdraví“ přináší soubor jednoduchých cvičení, která můžete využít v běžném životě ke zmírnění chronické bolesti, utrpení a stresu, jež souvisejí s nemocí. Klinické testy ukazují, že meditace všímavosti může být stejně účinná jako analgetika předepsaná lékařem a může podpořit přirozené uzdravování těla. Všímavost může rovněž zmírnit úzkost, depresi, podrážděnost, vyčerpání a nespavost, které jsou důsledkem chronické bolesti a nemoci.

„Meditace pro zdraví“ vychází z jedinečného meditačního programu, který sestavila Vidyamala Burch, aby se sama vyrovnala s obrovskou bolestí způsobenou poraněním páteře. Tento program, který se vyučuje v organizaci Breathworks ve Velké Británii a v pobočkách po celém světě, již pomohl statisícům lidí vyrovnat se s bolestí, nemocí a stresem. Základem této knihy je osmitýdenní program, který zabere pouhých 10 až 20 minut denně. Budete překvapeni, jak rychle začne vaše utrpení mizet a místo něj v sobě budete vnímat hlubokou lásku k životu.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Meditace pro zdraví - Praktický průvodce pro zvládání bolesti, nemocí a stresu pomocí vším do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Meditace pro zdraví - Praktický průvodce pro zvládání bolesti, nemocí a stresu pomocí vším.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Meditace pro zdraví - Praktický průvodce pro zvládání bolesti, nemocí a stresu pomocí vším (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Meditace pro zdraví - Praktický průvodce pro zvládání bolesti, nemocí a stresu pomocí vším bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Meditace pro zdraví - Praktický průvodce pro zvládání bolesti, nemocí a stresu pomocí vším doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Zdraví

 
Knihkupectví / Zdraví / Meditace pro zdraví - Praktický průvodce pro zvládání bolesti, nemocí a stresu pomocí vším