Megastavby - Postavte neuvěřitelná města ve světě Minecraft

Kód: 7529025

Úplný název:

Megastavby - Postavte neuvěřitelná města ve světě Minecraft (Kearneyová Kirsten, Strovoz Yazur):

Autor a popis:

Kearneyová Kirsten, Strovoz Yazur, SLOVART, 256 stran, jazyk - CZ, 2015

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
239 Kč (299 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 25.10.2017 dopoledne. 
 

Mistři stavitelé vám přinášejí 36 úžasných projektů Minecraftu, které zahrnují moderní metropole, dávno zapomenuté civilizace, fantaskní království, a dokonce i zóny budoucnosti. Nabízejí vám nejenom rady ohledně plánování a designu, ale také podrobné návody pro velkou škálu konstrukcí s různými stupni obtížnosti, včetně budov, vozidel, ulic a mnoha dalšího. Ať už jste zkušený stavitel, nebo se teprve rozhodujete ke stavbě malého srubu, připravte se na vlnu inspirace!
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Megastavby - Postavte neuvěřitelná města ve světě Minecraft do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Megastavby - Postavte neuvěřitelná města ve světě Minecraft.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Megastavby - Postavte neuvěřitelná města ve světě Minecraft (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Megastavby - Postavte neuvěřitelná města ve světě Minecraft bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Megastavby - Postavte neuvěřitelná města ve světě Minecraft doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Rozvoj pro starší děti

 
Knihkupectví / Populárně naučná pro děti / Rozvoj dítěte / Rozvoj pro starší děti / Megastavby - Postavte neuvěřitelná města ve světě Minecraft