Merian - Azurové pobřeží - Nice * Monaco * Cannes * Saint-Tropez

Kód: 7236889

Úplný název:

Merian - Azurové pobřeží - Nice * Monaco * Cannes * Saint-Tropez (Buddée Gisela):

Autor a popis:

Buddée Gisela, Vašut, 128 stran, jazyk - čeština, 2014

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
136 Kč (199 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 27.9.2017 dopoledne. 
 

Azurově modré moře, sněhobílé vrcholky hor, zářivě červené skály, okouzlující hotelové paláce ze starých časů - pohádková krajina vzdorující současnosti. To vše je Azurové pobřeží. Jsou jen dvě možnosti: Azurové pobřeží buď milujete, nebo nemilujete. Jiná možnost není. Jestliže je milujete, musíte se obrnit proti ironii "znalců", kteří vědí své: bohaté staré fifleny a darmošlapové se zlatými řetízky na bronzově snědých nohou nebo tlustých krcích tu prý jen plní kasina a drahé restaurace, jasně! A co ještě? Nával: pláže, města, ulice - všude je přecpáno. Taky jasné. Milovníci tohoto krásného proužku pobřeží a jeho zasněného zázemí si ale mohou oddychnout. Vždyť ono na té zdrcující kritice je přece kousek pravdy - a to může zabránit - naštěstí pro obdivovatele, aby sem nepřijelo ještě víc lidí. Naopak právě onen svár mezi všudypřítomnou vřavou a pohádkovou krásou francouzské Riviéry probouzí onen pocit neskutečnosti, který ke zdejší říši snů patří.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Merian - Azurové pobřeží - Nice * Monaco * Cannes * Saint-Tropez do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Merian - Azurové pobřeží - Nice * Monaco * Cannes * Saint-Tropez .
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Merian - Azurové pobřeží - Nice * Monaco * Cannes * Saint-Tropez (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Merian - Azurové pobřeží - Nice * Monaco * Cannes * Saint-Tropez bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Merian - Azurové pobřeží - Nice * Monaco * Cannes * Saint-Tropez doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Náš svět

 
Knihkupectví / Náš svět / Merian - Azurové pobřeží - Nice * Monaco * Cannes * Saint-Tropez