Merry Gentry 1 - Polibek stínů

Kód: 7425158

Úplný název:

Merry Gentry 1 - Polibek stínů (Hamiltonová Laurell K.): Meredith Gentryová 1

Autor a popis:

Hamiltonová Laurell K., Epocha, 392 stran, jazyk - čeština, 2012

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
247 Kč (359 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 22.9.2017 dopoledne. 
 

Druhá autorčina série - temná fantasy s detektivními prvky - se nese v podobném duchu jako Anita Blakeová: akce, napětí, láska i erotika.

Merry Gentryová pracuje pro soukromou detektivní kancelář v Los Angeles, která se specializuje na případy s nadpřirozenými motivy. A ve světě, kde vedle lidí žijí všemožné druhy kouzelných bytostí, o takové případy vůbec není nouze.
Jenže Merry není jen člověk s malou příměsí kouzelné krve, která jí propůjčuje zvláštní schopnosti. Ve skutečnosti je princeznou Temného království, členkou královské rodiny, a od trůnu ji dělí jen několik krůčků. Právě intriky a úklady těch, kteří by ji rádi odstranili z nástupnictví, ji přiměly utéct do lidského světa a za každou cenu svou pravou identitu skrývat.
Poklidná léta, kdy ji ohrožovali jen zločinci a nástrahy velkoměsta, však skončila. Její tajemství bylo prozrazeno a nezbývá než se vrátit ke dvoru a čelit mocenským pletichám, v nichž sex a láska jsou jen nástroji k dosažení vyšších cílů. Zachovat si důstojnost a zůstat věrná svým citům a zásadám není snadné, když Merry na každém kroku jde o holý život…

Detektivní kancelář zaměřená na nadpřirozeno, pro niž soukromá vyšetřovatelka Merry Gentryová pracuje, se ujímá neobvyklého případu - je totiž proti zásadám firmy řešit rozvody. Málokdy se však stane, že o prošetření nevěry žádá společně s manželkou i jedna z milenek, a obě jsou vyděšené k smrti.
Merry si myslí, že svou roli volavky bez problémů zvládne. Kromě spolehlivých kolegů v záloze a nějaké té skryté zbraně má přece magické schopnosti. Netuší, že tenhle případ zničí vše, o co v posledních letech usilovala. Teď je vše prozrazeno a pavučina intrik ji znovu stahuje do fantaskního, krutého světa, kam už se nikdy nechtěla vrátit.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Merry Gentry 1 - Polibek stínů do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Merry Gentry 1 - Polibek stínů.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Merry Gentry 1 - Polibek stínů (hodnotilo 2 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Merry Gentry 1 - Polibek stínů bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Merry Gentry 1 - Polibek stínů doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Sci-fi, fantasy pro dospělé