Mesiánští židé a Mesiáš v kontextu současné židovské rozpravy o Ježíši z Nazareta

Kód: 2444257

Úplný název:

Mesiánští židé a Mesiáš v kontextu současné židovské rozpravy o Ježíši z Nazareta (Grammatica Alvaro):

Autor a popis:

Grammatica Alvaro, Univerzita Palackého, 248 stran, jazyk - čeština, 2015

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
211 Kč (290 Kč)
  / ks  
koupit
 

Kniha ve svých třech částech prezentuje současný kontext debaty mezi judaistickými mysliteli a křesťany o postavě Ježíše z Nazareta, historii prvních staletí, kde se objevují různé proudy židokřesťanství, a následně pojednává o problematice mesiánských židů, s nimiž je autor řadu let v příímém osobním kontaktu. V české odborné literatuře se jedná o téma naprosto nové.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Mesiánští židé a Mesiáš v kontextu současné židovské rozpravy o Ježíši z Nazareta do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Mesiánští židé a Mesiáš v kontextu současné židovské rozpravy o Ježíši z Nazareta.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Mesiánští židé a Mesiáš v kontextu současné židovské rozpravy o Ježíši z Nazareta (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Mesiánští židé a Mesiáš v kontextu současné židovské rozpravy o Ježíši z Nazareta bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Mesiánští židé a Mesiáš v kontextu současné židovské rozpravy o Ježíši z Nazareta doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Křesťanství

 
Knihkupectví / Populárně naučná literatura / Náboženství / Křesťanství / Mesiánští židé a Mesiáš v kontextu současné židovské rozpravy o Ježíši z Nazareta