Messerschmitt BF109 - Válečná technika 2 - DVD

Kód: 4610039

Úplný název:

Messerschmitt BF109 - Válečná technika 2 - DVD (kol.):

Autor a popis:

B.M.S., 0 stran, jazyk - CZ, 2011

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
89 Kč (129 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 27.9.2017 dopoledne. 
 

Dokumentární projekt Válečná technika postupně představuje divákům veškeré zbraně a vojenskou techniku, která byla používána v bojích světových válek. První část tohoto cyklu čítá 15 dílů a zaměřuje se na válečné letouny a stíhačky.

Přestože na základě Versaillské smlouvy Německo mohlo mít pouze omezenou armádu, v níž ani nebylo počítáno s letectvem, všichni věděli, že se schyluje k válce. 9. března 1935 Hitler oficiálně přiznal existenci Luftwafe. A právě pro potřeby Luftwafe byl Messerschmitt 109 Bf vyvinut. Vývoj v bavorské firmě Bayerische Flugzeugwerke (pozdeji Messerschmitt AG) řídil profesor Willy Messerschmitt. Během války se jeho stroj stal nejpoužívanějším typem stíhacího letounu německého letectva s počtem dodaných kusů převyšujícím 35000. Bf 109 byl vyroben a zařazen do služby v mnoha modifikacích. Nejčastěji jako záchytný stíhač, stíhací bombardér a průzkumný letoun. Modernizace se prováděla na základě požadavků armády po celou dobu války. Licenční výroba probíhala od roku 1942 také ve Španělsku. Co je zajímavé, letoun byl po válce vyráběn i v Československu a dočkal se služby v tehdejší armádě jako typ S-199. Dokument diváka uvede do centra válečného pekla a umožní mu otevřeně nahlédnout do příběhu, který rámuje pestrou kariéru jedné z nejlepších nacistických zbraní.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Messerschmitt BF109 - Válečná technika 2 - DVD do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Messerschmitt BF109 - Válečná technika 2 - DVD.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Messerschmitt BF109 - Válečná technika 2 - DVD (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Messerschmitt BF109 - Válečná technika 2 - DVD bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Messerschmitt BF109 - Válečná technika 2 - DVD doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Filmy

 
Knihkupectví / Filmy / Messerschmitt BF109 - Válečná technika 2 - DVD