Městský mnich - Východní moudrost a moderní vychytávky k zastavení času a dosažení úspěchu

Kód: 7549469

Úplný název:

Městský mnich - Východní moudrost a moderní vychytávky k zastavení času a dosažení úspěchu (Shojai, OMD Pedram):

Autor a popis:

Shojai, OMD Pedram, Pragma, 296 stran, jazyk - čeština, 2017

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
223 Kč (279 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 28.3.2018 dopoledne. 
 

Východní moudrost a moderní zkratky k zastavení času a nalezení úspěchu, štěstí a klidu

V této mimořádné knížce nachází tolik čtenářů odpovědi na svoje problémy, že rozhodně nepřekvapuje její ohromný úspěch. Autor, Američan indického původu, vystudoval východní medicínu a zná problémy západního životního stylu plného stresu, tedy nedostatek času, peněz i životní energie, osamělost a problémy se spánkem a nadváhou. Velmi dobře umí propojit dávné tradice Východu s poznatky Západu a zapojit je do své praxe. Dílo se krátce po vydání stalo bestsellerem New York Times.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Městský mnich - Východní moudrost a moderní vychytávky k zastavení času a dosažení úspěchu do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Městský mnich - Východní moudrost a moderní vychytávky k zastavení času a dosažení úspěchu.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Městský mnich - Východní moudrost a moderní vychytávky k zastavení času a dosažení úspěchu (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Městský mnich - Východní moudrost a moderní vychytávky k zastavení času a dosažení úspěchu bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Městský mnich - Východní moudrost a moderní vychytávky k zastavení času a dosažení úspěchu doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Ezoterika

 
Knihkupectví / Duše a tělo / Ezoterika / Městský mnich - Východní moudrost a moderní vychytávky k zastavení času a dosažení úspěchu