Metody investování kapitálu v mezinárodním právu soukromém

Kód: 7201904

Úplný název:

Metody investování kapitálu v mezinárodním právu soukromém (Štaňko Andrej):

Autor a popis:

Štaňko Andrej, LINDE, 160 stran, jazyk - čeština, 2016

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
210 Kč (250 Kč)
  / ks  
koupit
 

Publikace komplexně popisuje problematiku podnikání v mezinárodním prostředí. Využití nadnárodních holdingů (někdy také označované jako offshore plánování) se v praxi často využívá i u drobných podnikatelů, a to jak z daňových, tak i regulatorních důvodů. Publikace přitom tyto daňové i některé regulatorní otázky popisuje a předkládá standardní způsoby řešení. Dále jsou nastíněny některé trestněprávní důsledky zneužívání nadnárodních koncernů pro daňové úniky.
Autor se v publikaci také zabývá neméně důležitými otázkami mezinárodního práva soukromého a procesního. Vysvětleny jsou některé způsoby vnitroskupinového financování, včetně dluhopisů a otázek rozhodného práva při převodech majetku. Prostor je rovněž věnován vykonatelností zahraničních soudních rozhodnutí a souvisejícím strategiím využitelným při ochraně majetku před těmito zahraničními rozhodnutími. Publikace je věnována především podnikatelům, jako praktická příručka předkládající základní komplexní přehled právně-ekonomické situace v oblasti nadnárodních holdingů. Mohla by tak být užitečnou zejména pro podnikatele zvažující přemístění daňové rezidence svých společností do tzv. offshore jurisdikcí, ať už z daňových nebo jiných legitimních důvodů. Svým zaměřením je publikace unikátní a na českém trhu je svým průřezovým přístupem a praktičností výkladu jedinečná.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Metody investování kapitálu v mezinárodním právu soukromém do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Metody investování kapitálu v mezinárodním právu soukromém.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Metody investování kapitálu v mezinárodním právu soukromém (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Metody investování kapitálu v mezinárodním právu soukromém bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Metody investování kapitálu v mezinárodním právu soukromém doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Ekonomika

 
Knihkupectví / Odborná literatura / Ekonomika / Metody investování kapitálu v mezinárodním právu soukromém