Meyrovo sklo - Kam před Rudou armádou schováte svůj poklad?

Kód: 8750650

Úplný název:

Meyrovo sklo - Kam před Rudou armádou schováte svůj poklad? (Sichinger Martin): Kam pred Rudou armádou schováte svuj poklad?

Autor a popis:

Sichinger Martin, 65. pole, 216 stran, jazyk - čeština, 2014

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
171 Kč (248 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 22.9.2017 dopoledne. 
 

Nový román z prostředí Šumavy od renomovaného spisovatele Martina Sichingera, držitele Literární ceny Knižního klubu. Několik dní po invazi v srpnu 1968 ohlásí sovětská vojenská delegace návštěvu ve vimperské sklárně. Důstojníci si chtějí prohlédnout sklo, které se posílalo carevně Kateřině Veliké, a navázat přátelské styky s dělníky-komunisty. V posledním okamžiku však jeden z místních sklářů pochopí, co je účelem bratrské návštěvy, a vzácné sklo skryje na místě, kde by ho nikdo nehledal… Příběh o hledání tohoto pokladu je možné také číst jako příběh šumavského sklářství, které od předválečných vítězství na světových výstavách došlo v důsledku socialistického hospodářství a následné privatizaci k úplnému krachu.

Nahlédnout do Meyrovo sklo - Kam před Rudou armádou schováte svůj poklad? Nahlédnout do Meyrovo sklo - Kam před Rudou armádou schováte svůj poklad?

 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Meyrovo sklo - Kam před Rudou armádou schováte svůj poklad? do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Meyrovo sklo - Kam před Rudou armádou schováte svůj poklad?.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Meyrovo sklo - Kam před Rudou armádou schováte svůj poklad? (hodnotilo 1 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Meyrovo sklo - Kam před Rudou armádou schováte svůj poklad? bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Meyrovo sklo - Kam před Rudou armádou schováte svůj poklad? doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Beletrie pro dospělé

 
Knihkupectví / Beletrie pro dospělé / Meyrovo sklo - Kam před Rudou armádou schováte svůj poklad?