Mezi krásou a ošklivostí

Kód: 2044502

Úplný název:

Mezi krásou a ošklivostí (Greenwoodová Bryn):

Autor a popis:

Greenwoodová Bryn, Mladá fronta, 296 stran, jazyk - čeština, 2018

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
279 Kč (349 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 27.4.2018 dopoledne. 
 

Osmiletá Wavy je neviditelná. Její matku plně zaměstnává braní drog a otce jejich výroba a prodej. Motorkář Kellen, který se vybourá nedaleko jejich domu, je tak od chvíle, kdy jí umřela babička, prvním člověkem, který si Wavy všímá. Možná je to o patnáct let starší vazoun s bohatým trestním rejstříkem, ale aspoň ji vidí. Muž, jehož si Wavyin otec najímá na špinavou práci, rozhodně není ten typ člověka, který má sklony zachraňovat jiné, dívčina nesmělá nabídka přátelství ovšem vyplní prázdnotu v jeho životě.
Během dospívání je Wavyin vztah s Kellenem jediným světlým místem v brutálním světě feťáků a zhýralosti, v němž je nucena se pohybovat. Když ale její rodinu rozdělí tragédie, vstoupí jí do života teta, která se ji pokouší ochraňovat – a to, co Wavy připadalo krásné, se náhle pod drobnohledem vnějšího světa jeví jako ošklivé. Kellen možná není žádné neviňátko, představuje ovšem pevný bod ve Wavyině chaotickém životě. Teď už se dívka nemůže držet stranou, naopak musí začít bojovat – za Kellena, svého brášku i za sebe. Na malém městě však bohužel žádná tajemství nezůstanou skryta navěky…
Román Mezi krásou a ošklivostí, tematicky blízký knize Bílý oleandr, nutí čtenáře zamyslet se nad tím, co vlastně znamená rodina.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Mezi krásou a ošklivostí do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Mezi krásou a ošklivostí.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Mezi krásou a ošklivostí (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Mezi krásou a ošklivostí bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Mezi krásou a ošklivostí doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Světová literatura