Mezi mužem a ženami + dárek zdarma membránový osvěžovač vzduchu

Kód: 0090567

Úplný název:

Mezi mužem a ženami + dárek zdarma membránový osvěžovač vzduchu (Wang Marcus):

Autor a popis:

Wang Marcus, JEES s.r.o., 256 stran, jazyk - CZ, 2015

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
68 Kč (108 Kč)
  / ks  
koupit
 

Chceš vědět, jak tě vidí muži? Jak muži milují? To přirozeně zajímá každou ženu. I kdyby odpověď měla být, no řekněme, zklamavě naturální. Chceš bačkoru nebo drsňáka, který tě zklátí ve výklenku tanečního sálu? To je svobodná volba pro každou dámu. Ale veřte, že i pánové mají srdce na svém místě. O tom jsou příběhy Marcuse Wanga. Cit muže zažehne vizuální podnět během mžiku, ale láskou se dá nazvat leda v románu. Ta se dostavuje plnou silou (někdy) až o poznání později. Tuto známou (byť pro některé stále překvapivou) skutečnost autor předkládá čtenářům nezvykle otevřeným stylem, který však nepostrádá romantiku. Sbírka příběhů drsným popisem odkrývá psychiku hlavního hrdiny v reálných životních situacích, kdy získává první partnerské a sexuální zkušenosti a komentuje je bez rozpaků. Později vybaven rozmanitými zážitky prospektora lásky konečně nachází svou životní partnerku. Ideální soužití se tragicky zhroutí a život jde dál. Ale kam? Děj jednotlivých epizod je vesměs situován v Praze, ale překvapivě i na Dálném Východě. Počáteční kapitoly, popisují těžkosti a zamyšlení nad nevyrovnaností dospívajícího chlapce při prvních zkušenostech s dívkami. Hlavní hrdina, přezdívaný Billy poznává ženy různých národností, barvy pleti i odlišné mentality, což v typickém fungování mileneckých vztahů nehraje rozhodující roli. Uprostřed knihy nečekaně potká tu, kterou považuje za osudovou lásku a vybírá si ji za ženu. Ideání vztah však brzy naruší tragédie, kterou manželka psychicky nezvládne. Zoufalému Billymu nezbývá než dále hledat a zažívat další aféry s neotřelým koncem. Ty však k pocitu spokojenosti s partnerským životem nijak nepřispějí. Ideální soužití se záhy tragicky hroutí a život jde dál. Ale kam?
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Mezi mužem a ženami + dárek zdarma membránový osvěžovač vzduchu do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Mezi mužem a ženami + dárek zdarma membránový osvěžovač vzduchu.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Mezi mužem a ženami + dárek zdarma membránový osvěžovač vzduchu (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Mezi mužem a ženami + dárek zdarma membránový osvěžovač vzduchu bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Mezi mužem a ženami + dárek zdarma membránový osvěžovač vzduchu doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Romány pro ženy

 
Knihkupectví / Beletrie pro dospělé / Romány pro ženy / Mezi mužem a ženami + dárek zdarma membránový osvěžovač vzduchu