Microsoft Office Outlook 2003

Kód: 2510181

Úplný název:

Microsoft Office Outlook 2003 (Městecký Petr): Podrobná uživatelská prírucka

Autor a popis:

Městecký Petr, Computer Press, 392 stran, jazyk - čeština, 2004

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
212 Kč (297 Kč)
  / ks  
koupit
 

Microsoft Outlook je zdaleka nejpoužívanějším nástrojem pro elektronickou poštu, plánování času a schůzek, shromažďování kontaktních údajů, psaní poznámek a práci s úkoly. Ve verzi 2003 obsahuje mnoho nových funkcí, důležitých pro práci i pohodlí uživatele. Mimo jiné v něm byly rozšířeny možnosti týmové spolupráce. Jak všechny funkce a možnosti Outlooku využít v každodenní praxi, vám ukáže příručka plná ukázek, názorných příkladů a tipů zkušeného autora. Z obsahu knihy:

- Úvod – seznámíte se s prostředím programu, s členěním knihy a konvencemi pro snazší orientaci.

- Začínáme pracovat s Outlookem 2003 – každodenní operace se naučíte provádět efektivněji a s jistou samozřejmostí, s pomocí autora objevíte, kolik práce ušetří elektronické formuláře pro sledování činností, vyřizování žádostí a jiných, obvykle papírových dokumentů, které lze v Outlooku snadno vytvářet a automatizovat jejich zpracování.

- Elektronická pošta – nejde jen o vytváření a odesílání zpráv, ale o účelné využití elektronické pošty a jejích pokročilých funkcí, jako jsou například šablony zpráv, automatický podpis, archivace, obrana proti nevyžádané poště a další.

- Kalendář, Kontakty, Úkoly a Poznámky – je přehledně popsáno základní použití a vlastní možnosti nastavení.

- Deník – ušetříte spoustu času, když se zbavíte marného hledání či domnělých ztrát zpráv.

- Týmová spolupráce – v této kapitole jsou přehledně vysvětleny nástroje usnadňující, v některých případech dokonce umožňující fungování společnosti, která využívá elektronický způsob organizace a zpracování dat (dokumentů, plánování času…).

- Integrace s ostatními aplikacemi Office 2003 – popisuje provázání jednotlivých aplikací Office System 2003 s Outlookem a jejich použití.

- Zabezpečení – opatření proti nevyžádané poště (spamu), digitální ID a další…

 

O autorovi: Petr Městecký (*1973) vystudoval systémové inženýrství na ČVUT v Praze, vyučoval kurzy výpočetní techniky v ČSOB a podílel se na zavedení vzdělávacího systému „počítačové gramotnosti“. Vytvořil osnovy kurzů a základní učebnici, která po úpravách vyšla již ve čtvrtém vydání pod názvem Počítač v kanceláři. V současné době se podílí na realizaci řešení e-learningu dostupného pro zákazníky formou pronajatých vzdělávacích portálů.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Microsoft Office Outlook 2003 do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Microsoft Office Outlook 2003.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Microsoft Office Outlook 2003 (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Microsoft Office Outlook 2003 bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Microsoft Office Outlook 2003 doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Software