MiG-17 "Sedmnáctka" - Stíhací letoun Mikojan-Gurjevič MiG-17 v československém vojenském l

Kód: 8735010

Úplný název:

MiG-17 "Sedmnáctka" - Stíhací letoun Mikojan-Gurjevič MiG-17 v československém vojenském l (Irra Miroslav):

Autor a popis:

Irra Miroslav, JAKAB, 136 stran, jazyk - CZ, 2012

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
539 Kč (776 Kč)
  / ks  
koupit
 

Přepadový stíhací letoun MiG-17 byl zařazen do výzbroje čs. letectva v roce 1955 a sloužil až do roku 1970. Kniha popisuje jeho místo ve výstavbě letectva. Výcvik pilotů včetně výcviku v SSSR. Navazuje popis služby letounů, katastrofy i incidenty. Technický popis letounů včetně výzbroje je doplněn soupisem dodaných strojů všech verzí.
Text česky/anglicky
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit MiG-17 "Sedmnáctka" - Stíhací letoun Mikojan-Gurjevič MiG-17 v československém vojenském l do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s MiG-17 "Sedmnáctka" - Stíhací letoun Mikojan-Gurjevič MiG-17 v československém vojenském l.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení MiG-17 "Sedmnáctka" - Stíhací letoun Mikojan-Gurjevič MiG-17 v československém vojenském l (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na MiG-17 "Sedmnáctka" - Stíhací letoun Mikojan-Gurjevič MiG-17 v československém vojenském l bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S MiG-17 "Sedmnáctka" - Stíhací letoun Mikojan-Gurjevič MiG-17 v československém vojenském l doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Military

 
Knihkupectví / Military / MiG-17 "Sedmnáctka" - Stíhací letoun Mikojan-Gurjevič MiG-17 v československém vojenském l