Miliónový email - 8-krokový plán, jak emailem více prodávat a méně obtěžovat

Kód: 2607692

Úplný název:

Miliónový email - 8-krokový plán, jak emailem více prodávat a méně obtěžovat (Kirš David): 8-krokový plán, jak emailem více prodávat a méně obtěžovat

Autor a popis:

Kirš David, Synergie, 106 stran, jazyk - čeština, 2015

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
234 Kč (299 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 23.3.2018 dopoledne. 
 

"Celou noc jsem nespal a vážil každé slovo. Bude to fungovat? To ráno, kdy jsem pak odeslal svůj první miliónový email, nelze zapomenout. Bylo 8:05. Odeslat. Na necelých 8 tisíc lidí v mé tehdejší databázi odešel nejdůležitější email v mém životě. Prodával jsem můj online kurz a prodejní video trvalo 28 minut. Byla to nekonečná půlhodina. A pak se objevila první objednávka. Po pár minutách další. První hodina skončila výnosem 546.250 Kč. Na konci dne bylo 332 objednávek za 1,9 miliónu korun. Můj první Miliónový email."
Jak používáte email v byznyse Vy? Tahle kniha změní váš pohled na email. Prezentuje 8-krokový plán, jak emailem více prodávat a méně obtěžovat. Kniha poprvé v češtině odhaluje tajemství úspěšného firemního email marketingu. Učí 8 kroků vedoucí k vysoce efektivní komunikaci a péči o zákazníka emailem.
Zajistěte si, aby vám internet sloužil, ne aby vás vysával. Zajistěte, abyste emailem neposílali obtěžující prodejní spam, ale inspirující magnetický obsah, na který se budou lidé těšit, skrz který si vás zamilují a tím také vaše produkty.
Zapojte email a email marketing do vašeho podnikání a posuňte komunikaci se zákazníky na vyšší úroveň. Kniha Miliónový email, nejprodávanější kniha o email marketingu u nás vám v tom pomůže. Získáte výsledky, o kterých sníte.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Miliónový email - 8-krokový plán, jak emailem více prodávat a méně obtěžovat do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Miliónový email - 8-krokový plán, jak emailem více prodávat a méně obtěžovat .
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Miliónový email - 8-krokový plán, jak emailem více prodávat a méně obtěžovat (hodnotilo 1 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Miliónový email - 8-krokový plán, jak emailem více prodávat a méně obtěžovat bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Miliónový email - 8-krokový plán, jak emailem více prodávat a méně obtěžovat doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Odborná literatura

 
Knihkupectví / Odborná literatura / Miliónový email - 8-krokový plán, jak emailem více prodávat a méně obtěžovat