Milionový expert - Podělte se o své znalosti a zkušenosti, změňte svět k lepšímu a vydělej

Kód: 7370404

Úplný název:

Milionový expert - Podělte se o své znalosti a zkušenosti, změňte svět k lepšímu a vydělej (Burchard Brendon): Podelte se o své znalosti a zkušenosti, zmente svet k lepšímu a vydelejte jmení

Autor a popis:

Burchard Brendon, Synergie, 176 stran, jazyk - čeština, 2016

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
212 Kč (299 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 27.9.2017 dopoledne. 
 

Ukažte druhým cestu!

Brendon Burchard, legendární učitel expertů a zakladatel Experts Academy, vás v této převratné knize přesvědčí, že:
• Váš životní příběh a nasbírané zkušenosti jsou daleko důležitější a mají daleko větší tržní hodnotu, než jste si vůbec dokázali představit.
• Narodili jste se, abyste změnili svět k lepšímu. A nejlepší způsob, jak to dokázat, je využít svých znalostí (ať už se týkají jakéhokoli tématu) k tomu, abyste druhým poradili a pomohli jim dosáhnout úspěchu.
• Když se s druhými rozdělíte o své zkušenosti a poradíte jim, jak uspět, můžete si za to nechat zaplatit. Postupně si tak vybudujete výnosnou živnost a váš život získá hluboký smysl.

Nahlédnete také za oponu expertního průmyslu. Seznámíte se s desetibodovým plánem, postaveném na vašich dosavadních vědomostech, podle kterého se prosadíte, pomůžete druhým a skvěle vyděláte. Zjistíte, jak své životní zkušenosti proměnit v nedocenitelný kapitál a jak je sdílet s druhými jako své osobní poselství.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Milionový expert - Podělte se o své znalosti a zkušenosti, změňte svět k lepšímu a vydělej do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Milionový expert - Podělte se o své znalosti a zkušenosti, změňte svět k lepšímu a vydělej.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Milionový expert - Podělte se o své znalosti a zkušenosti, změňte svět k lepšímu a vydělej (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Milionový expert - Podělte se o své znalosti a zkušenosti, změňte svět k lepšímu a vydělej bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Milionový expert - Podělte se o své znalosti a zkušenosti, změňte svět k lepšímu a vydělej doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Psychologie osobnosti

 
Knihkupectví / Populárně naučná literatura / Psychologie osobnosti / Milionový expert - Podělte se o své znalosti a zkušenosti, změňte svět k lepšímu a vydělej