Milníky na mé cestě - Vlastní životopis hlavní hrdinky seriálu Hannah Montana

Kód: 7391350

Úplný název:

Milníky na mé cestě - Vlastní životopis hlavní hrdinky seriálu Hannah Montana (Cyrus Miley):

Autor a popis:

Cyrus Miley, Slovart, 263 stran, jazyk - čeština, 2010

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
39 Kč (49 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 27.9.2017 dopoledne. 
 

Před třemi lety byla Miley Cyrusová prakticky neznámá dívka. Její život na venkově v Tennessee zaplňovala rodina, přátelé, škola, vystoupení roztleskávaček a každodenní povinnosti na farmě. A pak přišel seriál jménem Hannah Montana.Téměř přes noc vyletěla Miley vzhůru jako superstar, stala se televizním i zpěváckým divem. Klidné dny vystřídaly vyprodané koncerty, televizní vystoupení a články v časopisech. Ale při tom všem zůstala Miley blízká své rodině a přátelům a spojená s jižanskými kořeny, které jí dodávají takovou sílu.
Toto je opravdu jedinečný pohled do světa jedné z dnešních největších a nejzářivějších hvězd, jež se ohlíží zpět a přitom postupuje vpřed.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Milníky na mé cestě - Vlastní životopis hlavní hrdinky seriálu Hannah Montana do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Milníky na mé cestě - Vlastní životopis hlavní hrdinky seriálu Hannah Montana.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Milníky na mé cestě - Vlastní životopis hlavní hrdinky seriálu Hannah Montana (hodnotilo 1 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Milníky na mé cestě - Vlastní životopis hlavní hrdinky seriálu Hannah Montana bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Milníky na mé cestě - Vlastní životopis hlavní hrdinky seriálu Hannah Montana doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Dívčí knihy

 
Knihkupectví / Knihy pro děti a mládež / Dívčí knihy / Milníky na mé cestě - Vlastní životopis hlavní hrdinky seriálu Hannah Montana