Minecraft průvodce pro rodiče - Praktické rady pro rodiče dětí hrajících Minecraft

Kód: 2475286

Úplný název:

Minecraft průvodce pro rodiče - Praktické rady pro rodiče dětí hrajících Minecraft (Dusmannová Cori): Praktické rady pro rodice detí hrajících Minecraft

Autor a popis:

Dusmannová Cori, Grada, 296 stran, jazyk - čeština, 2015

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
84 Kč (99 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 26.9.2017 dopoledne. 
 

Vítejte v úžasném a tvořivém světě Minecraftu a sdílejte herní zážitky se svými dětmi! Pohltil vaše dítě Minecraft? Tato kniha vám pomůže pochopit, co přesně Minecraft je a proč ho děti tak milují. Tato zdánlivě jednoduchá hra může nabídnout mnohem víc, než jste zvyklí od běžných počítačových her očekávat. Ojedinělou příručku o neuvěřitelně úspěšném herním fenoménu napsala americká pedagožka, spisovatelka a vášnivá hráčka Minecrafu, která nasbírala řadu praktických zkušeností díky práci s dětmi a také díky domácí výuce svého syna, při níž objevila zajímavé výukové a výchovné možnosti hry Minecraft. Jednoduše a přívětivě vám autorka nabídne praktickou pomoc i rady, jak navázat kontakt s dětmi, které hrají tuto fascinující a tvořivou hru, a obohatit tak váš rodinný život. Naučíte se: - Jak udělat z hraní Minecraftu užitečnou zkušenost pro vaše děti a celou rodinu. - Jak stanovit pravidla a zajistit, aby se čas strávený u počítače nestal zdrojem konfliktů. - Jak využít sociálních aspektů Minecraftu a ochránit své děti na internetu. - Jak shromažďovat zdroje, vyrábět různé věci a stavět úžasné stavby. - Jak se vyhýbat příšerám nebo je jednoduše odstranit ze hry. - Jak si zřídit domácí server.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Minecraft průvodce pro rodiče - Praktické rady pro rodiče dětí hrajících Minecraft do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Minecraft průvodce pro rodiče - Praktické rady pro rodiče dětí hrajících Minecraft .
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Minecraft průvodce pro rodiče - Praktické rady pro rodiče dětí hrajících Minecraft (hodnotilo 2 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Minecraft průvodce pro rodiče - Praktické rady pro rodiče dětí hrajících Minecraft bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 1).
 
 
 

S Minecraft průvodce pro rodiče - Praktické rady pro rodiče dětí hrajících Minecraft doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Dítě a rodina

 
Knihkupectví / Populárně naučná literatura / Dítě a rodina / Minecraft průvodce pro rodiče - Praktické rady pro rodiče dětí hrajících Minecraft