Ministerstvo strachu - 5. vyd., v tomto překladu 4. vyd., v EMG 1. vyd.

Kód: 2421751

Úplný název:

Ministerstvo strachu - 5. vyd., v tomto překladu 4. vyd., v EMG 1. vyd. (Greene Graham):

Autor a popis:

Greene Graham, Knižní klub, 256 stran, jazyk - čeština, 2007

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
183 Kč (229 Kč)
  / ks  
koupit
 

Ač nebyl odsouzen, považuje Arthur Rowe sám sebe za vraha, protože nemohl snést utrpení své smrtelně nemocné manželky a urychlil její odchod ze života. Muž, který osaměle živoří ve válečném Londýně sužovaném nacistickým bombardováním, se náhodou zúčastní dobročinné slavnosti a za zvláštních okolností tu získá podivnou cenu - dort. V tu chvíli se nechtěně stává klíčovou postavou záhadné a nebezpečné špionážní hry, jejíž význam mu zprvu zcela uniká. Životem usmýkaný človíček neustále koketující se sebevraždou je najednou okolnostmi nucen bojovat nejen o svoji budoucnost…
Podobně jako jiná díla Grahama Greena i román Ministerstvo strachu nabízí čtenáři napínavý příběh okořeněný řadou groteskních situací, jejichž pravá podstata se vyjevuje teprve postupně. Ještě dramatičtější než barvitý děj je ale psychologický vývoj hlavního hrdiny, jenž během překotného toku událostí přijímá břemeno svého osudu a doslova se znovu stává člověkem.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Ministerstvo strachu - 5. vyd., v tomto překladu 4. vyd., v EMG 1. vyd. do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Ministerstvo strachu - 5. vyd., v tomto překladu 4. vyd., v EMG 1. vyd..
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Ministerstvo strachu - 5. vyd., v tomto překladu 4. vyd., v EMG 1. vyd. (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Ministerstvo strachu - 5. vyd., v tomto překladu 4. vyd., v EMG 1. vyd. bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Ministerstvo strachu - 5. vyd., v tomto překladu 4. vyd., v EMG 1. vyd. doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Světová současná literatura

 
Knihkupectví / Beletrie pro dospělé / Světová literatura / Světová současná literatura / Ministerstvo strachu - 5. vyd., v tomto překladu 4. vyd., v EMG 1. vyd.