Minulé životy, vzorce duše - Vytvořte si svůj životní projekt, změňte svůj život, změňte s

Kód: 9050663

Úplný název:

Minulé životy, vzorce duše - Vytvořte si svůj životní projekt, změňte svůj život, změňte s (Boháčová Martina Blažena): Vytvorte si svuj životní projekt, zmente svuj život, zmente sebe

Autor a popis:

Boháčová Martina Blažena, Astrolife - Boháčová Blažena, 128 stran, jazyk - čeština, 2013

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
137 Kč (199 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 25.10.2017 dopoledne. 
 

Když se člověk narodí, přichází na svět s duševními vzorci. Tyto duševní vzorce jsou paměť naší duše. To co jsme prožili v minulých životech, si na nevědomé úrovni pamatujeme, a proto jsme vtahováni do stejných situací i v tomto životě. Navíc na nás působí karma rodu. Co po nás chtějí ženy našeho rodu a co po nás chtějí muži našeho rodu? Každý z vás si může zjistit jaké má vzorce duše. A když si přečtete tuto knihu, zjistíte také, jak s nimi pracovat a jak je přepsat. Svůj život změníte, když začnete měnit sebe a když budete vědět proč, tak budete také vědět jak. Informace o tom, jak na vás působí Černá luna, Saturn a Pluto, Slunce a bílá Luna si může zjistit každý. Je to tak jednoduché. Tato kniha obsahuje návod na to, jak zjistit své vzorce duše a jak s nimi pracovat. Je vhodná pro lidi, kteří chtějí zkvalitnit svůj život, ale také pro ty, kteří pomáhají ostatním.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Minulé životy, vzorce duše - Vytvořte si svůj životní projekt, změňte svůj život, změňte s do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Minulé životy, vzorce duše - Vytvořte si svůj životní projekt, změňte svůj život, změňte s.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Minulé životy, vzorce duše - Vytvořte si svůj životní projekt, změňte svůj život, změňte s (hodnotilo 3 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Minulé životy, vzorce duše - Vytvořte si svůj životní projekt, změňte svůj život, změňte s bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 1).
 
 
 

S Minulé životy, vzorce duše - Vytvořte si svůj životní projekt, změňte svůj život, změňte s doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Ezoterika

 
Knihkupectví / Duše a tělo / Ezoterika / Minulé životy, vzorce duše - Vytvořte si svůj životní projekt, změňte svůj život, změňte s