Miroslav Donutil - Stella Zázvorková a Květa Fialová ... Na kus řeči (CD) (papírový obal)

Kód: 811247R

Úplný název:

Miroslav Donutil - Stella Zázvorková a Květa Fialová ... Na kus řeči (CD) (papírový obal) (kol.):

Autor a popis:

Výprodej DVD, 0 stran, jazyk - CZ, 2016

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
9 Kč (49 Kč)
  / ks  
koupit
 

V Branickém divadle si daly schůzku s Miroslavem Donutilem dvě půvabné dámy, přítelkyně a vynikající herečky - Stella Zázvorková a Květa Fialová, aby společně zavzpomínaly na dávné i nedávné časy. V Branickém divadle si daly schůzku s Miroslavem Donutilem dvě půvabné dámy, přítelkyně a vynikající herečky - Stella Zázvorková a Květa Fialová, aby společně zavzpomínaly na dávné i nedávné časy. Písničkami doprovází Laďa Kerndl a jeho skupina Jazz Friends Band. Obsah CD: 1. L. Kerndl - What A Wonderful World (1:44), 2. I. část představení (17:07), 3. L. Kerndl - As Time Goes By (2:41), 4. II. část představení (11:34), 5. L. Kerndl - Red Roses (2:38), 6. III. část představení (21:56), 7. L. Kerndl - Spanish Eyes (2:48)

rok vydání: 2003

obal: posetka
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Miroslav Donutil - Stella Zázvorková a Květa Fialová ... Na kus řeči (CD) (papírový obal) do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Miroslav Donutil - Stella Zázvorková a Květa Fialová ... Na kus řeči (CD) (papírový obal).
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Miroslav Donutil - Stella Zázvorková a Květa Fialová ... Na kus řeči (CD) (papírový obal) (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Miroslav Donutil - Stella Zázvorková a Květa Fialová ... Na kus řeči (CD) (papírový obal) bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Miroslav Donutil - Stella Zázvorková a Květa Fialová ... Na kus řeči (CD) (papírový obal) doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie

 
Knihkupectví / Miroslav Donutil - Stella Zázvorková a Květa Fialová ... Na kus řeči (CD) (papírový obal)