Mise Christiana Rosenkreutze a dějinné poslání rosikruciánství

Kód: 8763547

Úplný název:

Mise Christiana Rosenkreutze a dějinné poslání rosikruciánství (Steiner Rudolf, Hradil Radomil):

Autor a popis:

Steiner Rudolf, Hradil Radomil, Fabula, 200 stran, jazyk - čeština, 2016

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
182 Kč (238 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 23.2.2018 dopoledne. 
 

Čtenář má před sebou sborník vybraných textů Rudolfa Steinera, které se zabývají identitou pověstného zakladatele bratrstva Růžového kříže Christiana Rosenkreutze a podstatou a posláním rosikruciánství. Steiner se k těmto problémům opakovaně vracel a poukazoval na jejich význam; jeho duchovní věda na rosikruciánské hnutí přímo navazovala. Hovořil o předcházejících inkarnacích i následujícím vtělení této individuality, o Chíramovi, staviteli Šalomounova chrámu, o Lazarovi-Janovi a též o hraběti de Saint Germain. Editor shromáždil Steinerovy komentáře k základním pramenným textům, jeho poznatky o zásadách rosikruciánského zasvěcení a meditaci i výklady znamení kříže s růžemi či rosikruciánských průpovědí.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Mise Christiana Rosenkreutze a dějinné poslání rosikruciánství do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Mise Christiana Rosenkreutze a dějinné poslání rosikruciánství.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Mise Christiana Rosenkreutze a dějinné poslání rosikruciánství (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Mise Christiana Rosenkreutze a dějinné poslání rosikruciánství bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Mise Christiana Rosenkreutze a dějinné poslání rosikruciánství doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Křesťanství

 
Knihkupectví / Populárně naučná literatura / Náboženství / Křesťanství / Mise Christiana Rosenkreutze a dějinné poslání rosikruciánství