Místa, která vás děsí - Návod, jak pěstovat odvahu v náročných chvílích

Kód: 7370432

Úplný název:

Místa, která vás děsí - Návod, jak pěstovat odvahu v náročných chvílích (Chödrön Pema): Návod, jak pestovat odvahu v nárocných chvílích

Autor a popis:

Chödrön Pema, Synergie, 192 stran, jazyk - čeština, 2015

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
169 Kč (239 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 27.9.2017 dopoledne. 
 

Vždycky máme volbu, říká Pema Chödron: buď dopustíme, aby nás životní okolnosti zatvrdily, a my v sobě nechali narůstat vztek a strach, nebo jim dovolíme, aby nás obměkčily, a my se tak stali laskavějšími. V této knize nám Pema Chödrön poskytuje nástroje, s jejichž pomocí lze zvládat obtíže, které život člověku staví do cesty. Ukazuje, jak v sobě probudit základní dobro a spojit se s ostatními, abychom přijali sami sebe i druhé včetně našich nedostatků a abychom setrvali v přítomném okamžiku tím, že prohlédneme všechny strategie našeho ega, které má na svědomí to, že odporujeme životu tady a teď. Utrpení je v lidském životě nevyhnutelné, není však bezpodmínečně nutné se jím nechat ničit. K tomu, jak se s ním vyrovnávat, nám může překvapivě napomoci, když zapomeneme na sebe a budeme v maximální možné míře rozvíjet soucit s druhými.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Místa, která vás děsí - Návod, jak pěstovat odvahu v náročných chvílích do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Místa, která vás děsí - Návod, jak pěstovat odvahu v náročných chvílích.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Místa, která vás děsí - Návod, jak pěstovat odvahu v náročných chvílích (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Místa, která vás děsí - Návod, jak pěstovat odvahu v náročných chvílích bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 1).
 
 
 

S Místa, která vás děsí - Návod, jak pěstovat odvahu v náročných chvílích doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Duše a tělo

 
Knihkupectví / Duše a tělo / Místa, která vás děsí - Návod, jak pěstovat odvahu v náročných chvílích