Místa síly

Kód: 7336476

Úplný název:

Místa síly (Merz Blanche):

Autor a popis:

Merz Blanche, Fontána, 208 stran, jazyk - čeština, 2008

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
243 Kč (328 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 20.10.2017 dopoledne. 
 

Místa síly představují oblasti se zvýšenou přírodní energií. Tzuto energii, která se dá nejen vycítit, ale také změřit, se lidé snažili využívat ve všech dobách a ve všech kulturách. Na podobných silových místech často vznikala významná kultovní místa.
Autorka nás v této knize provede tajemnou cestou kolem naší zeměkoule po jednotlivých energetických místech síly a kultovních lokalitách: od poutních míst Západu, jako je Chartres, Santiago de Compostela, Cáchy, od starého Egypta až po Indii, tibetské kláštery, Čínu či chrámy mayské kultury. Vedle popisu kulturně-historického a kultovního významu těchto míst nám ukazuje, jaké zákonitosti v těchto specifických oblastech působí a jak jejich stavitelé dovedli využívat přírodní kosmo-terestriální energii.
Blanche Merz, bývalá stavební inženýrka, docentka a později také starostka švýcarského kantonu Waadt, je zakladatelkou vědecko-výzkumného institutu pro geobiologii, nového vědního oboru, který propojeju fyziku a metafyziku. Nakladatelství Fontána připravcuje k vydání řadu jejích mezinárodně úspěšných knih.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Místa síly do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Místa síly.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Místa síly (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Místa síly bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Místa síly doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Ezoterika