Mít, či nemít? Peníze - Jsou výsledkem programů ve vašem MOZKU!

Kód: 2605914

Úplný název:

Mít, či nemít? Peníze - Jsou výsledkem programů ve vašem MOZKU! (Vokáč Čmolík Jiří): jsou výsledkem programu ve vašem MOZKU!

Autor a popis:

Čmolík Jiří Vokáč, Inner Winner, 160 stran, jazyk - čeština, 2014

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
197 Kč (280 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 25.10.2017 dopoledne. 
 

Nová kniha z pera Jiřího Vokáče Čmolíka mapuje programy v mozku, které se dotýkají oblasti peněz a prosperity.

Autor ve své knize vychází z dlouhodobého výzkumu založeného na moderních technikách neurověd a dále shrnuje své studie v rámci programu NEURO RESTART ® Peníze.

Populární formou čtenáři zprostředkovává každodenní situace a naučené stereotypy, vyplývajících z programů v našem mozku. Odhaluje programovou chybu, která nás blokuje na úrovni přijímání peněz. Některé z kapitol, jako Peníze a spiritualita jsou přímo až výbušné.

Mít, či nemít? PENÍZE nabízí návod, který staré programy maže a zároveň restartuje mozek. Techniky, které jsou zde představeny, nabídnou čitateli nový pohled na peníze a zároveň nastaví „silný vysílač“, který otevře srdce pro získání a přijímání peněz. Kniha se postupem času se stává užitečnou každodenní příručkou a průvodcem na dobrodružné cestě za hojností a finanční nezávislostí.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Mít, či nemít? Peníze - Jsou výsledkem programů ve vašem MOZKU! do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Mít, či nemít? Peníze - Jsou výsledkem programů ve vašem MOZKU!.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Mít, či nemít? Peníze - Jsou výsledkem programů ve vašem MOZKU! (hodnotilo 2 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Mít, či nemít? Peníze - Jsou výsledkem programů ve vašem MOZKU! bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 2).
 
 
 

S Mít, či nemít? Peníze - Jsou výsledkem programů ve vašem MOZKU! doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Psychologie osobnosti

 
Knihkupectví / Populárně naučná literatura / Psychologie osobnosti / Mít, či nemít? Peníze - Jsou výsledkem programů ve vašem MOZKU!