Mladí ekonomové (o) Václavu Klausovi - Festschrift k 75. narozeninám

Kód: 7542015

Úplný název:

Mladí ekonomové (o) Václavu Klausovi - Festschrift k 75. narozeninám (Mach Petr, Lipovská Hana, Brodský Jiří): Festschrift k 75. narozeninám

Autor a popis:

Institut Václava Klause, 196 stran, jazyk - čeština, 2016

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
114 Kč (165 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 26.10.2017 dopoledne. 
 

Institut Václava Klause přináší mimořádnou publikaci – Mladí ekonomové (o) Václavu Klausovi, s podtitulem Festschrift k 75. narozeninám. Kniha je, jak již název napovídá, sborníkem textů mladých českých ekonomů – studentů prof. Václava Klause – k jeho významnému životnímu jubileu.

Všichni autoři se ve svých příspěvcích snaží originálním způsobem pracovat s tradičními „klausovskými“ tématy a jejich optikou popisovat některé aktuální společenské jevy.

Tato publikace je navíc zcela unikátní tím, že mimo (očekávaného) ekonomického rozměru je ve všech textech odhalena také osobní rovina vztahu jednotlivých autorů k prof. Václavu Klausovi, tedy ke svému učiteli, který ovlivnil a formoval jejich ekonomické myšlení.

V knize se dočtete, co naši mladí ekonomové napsali o české transformaci a vlastnických právech, o využití ekonomie v zahraniční politice, o úpadku ekonomické svobody v EU, o snahách o zrušení peněžní hotovosti, o aktuální měnové politice, nebo o globálním oteplování či veřejných financích.

 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Mladí ekonomové (o) Václavu Klausovi - Festschrift k 75. narozeninám do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Mladí ekonomové (o) Václavu Klausovi - Festschrift k 75. narozeninám.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Mladí ekonomové (o) Václavu Klausovi - Festschrift k 75. narozeninám (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Mladí ekonomové (o) Václavu Klausovi - Festschrift k 75. narozeninám bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Mladí ekonomové (o) Václavu Klausovi - Festschrift k 75. narozeninám doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Literatura faktu

 
Knihkupectví / Populárně naučná literatura / Literatura faktu / Mladí ekonomové (o) Václavu Klausovi - Festschrift k 75. narozeninám