Moc krásy - Pomáhá krása a atraktivita k životnímu úspěchu?

Kód: 2463691

Úplný název:

Moc krásy - Pomáhá krása a atraktivita k životnímu úspěchu? (Anýžová Petra, Hampl Petr, Hamplová Dana, Loužek Marek, Matějů Petr, Smith Michael L., Weidnerová Simona):

Autor a popis:

Anýžová Petra, Hampl Petr, Hamplová Dana, Loužek Marek, Matějů P, Karolinum, 276 stran, jazyk - čeština, 2017

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
258 Kč (320 Kč)
  / ks  
koupit
 

Může být atraktivita chápána jako investiční strategie? Zvyšuje krása šance na vzestupnou sociální mobilitu a má větší vliv na úspěch než klíčové kompetence? Autoři publikace odpovídají na řadu otázek, jimž se zatím naše sociologie a ekonomie vyhýbaly, ačkoli světová ekonomie i sociologie roli krásy a atraktivity v úspěchu, práci i životě věnují čím dál větší pozornost. Publikace vychází z rozsáhlého výzkumu a věnuje se souvislostem mezi atraktivitou, vzděláním, profilem osobnosti, sebevědomím, povoláním a příjmy.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Moc krásy - Pomáhá krása a atraktivita k životnímu úspěchu? do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Moc krásy - Pomáhá krása a atraktivita k životnímu úspěchu?.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Moc krásy - Pomáhá krása a atraktivita k životnímu úspěchu? (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Moc krásy - Pomáhá krása a atraktivita k životnímu úspěchu? bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Moc krásy - Pomáhá krása a atraktivita k životnímu úspěchu? doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Literatura faktu

 
Knihkupectví / Populárně naučná literatura / Literatura faktu / Moc krásy - Pomáhá krása a atraktivita k životnímu úspěchu?