Moc versus síla - Skryté určující činitele lidského chování

Kód: 7349194

Úplný název:

Moc versus síla - Skryté určující činitele lidského chování (Hawkins David R.):

Autor a popis:

Hawkins David R., Pragma, 280 stran, jazyk - čeština, 2009

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
158 Kč (198 Kč)
  / ks  
koupit
 

Představte si, že máte přístup k jednoduché odpovědi ano, nebo ne na jakoukoli otázku, kterou si přejete položit. Skutečně pravdivou odpověď na jakoukoli otázku. Člověk si myslí, že žije díky silám, které má pod kontrolou, ale ve skutečnosti je ovládán mocí z netušených zdrojů, mocí, nad níž nemá žádnou kontrolu. Během dvaceti let Hawkins dokázal analyzovat celé spektrum úrovní lidského vědomí a vytvořil fascinující mapu geografie lidských zkušeností. Tato „anatomie vědomí“ vytváří profil celého lidského druhu, umožňující provést úplnou analýzu emocionálního a duchovního vývoje jedinců, společnosti a rasy. Tak důkladný a rozsáhlý pohled přináší novou úroveň porozumění člověka při objevování vesmíru.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Moc versus síla - Skryté určující činitele lidského chování do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Moc versus síla - Skryté určující činitele lidského chování.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Moc versus síla - Skryté určující činitele lidského chování (hodnotilo 1 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Moc versus síla - Skryté určující činitele lidského chování bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Moc versus síla - Skryté určující činitele lidského chování doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Duše a tělo

 
Knihkupectví / Duše a tělo / Moc versus síla - Skryté určující činitele lidského chování