Móda pod olympijskými kruhy - Nástupové oblečení od Athén až po Rio

Kód: 2044115

Úplný název:

Móda pod olympijskými kruhy - Nástupové oblečení od Athén až po Rio (Rámišová Šárka, Swierczeková Lucie): Nástupové oblečení od Athén až po Rio

Autor a popis:

Rámišová Šárka Swierczeková Lucie, Mladá fronta, 160 stran, jazyk - čeština, 2016

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
279 Kč (349 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 27.2.2018 dopoledne. 
 

Móda a sport jsou spolu historicky provázány, prvotní potřeba vhodného oděvu pro sportovní aktivity se neobešla bez přizpůsobení se dobovým módním trendům. Stále větší obliba sportu přinesla sportovcům také nutnost účastnit se společenských akcí pořádaných na počest různých utkání a závodů a zde bylo potřeba sáhnout pro oděv vyhovující požadavkům společenské etikety. Olympijské hry se od setkání několika stovek nadšenců rozrostly v masový podnik, kde je třeba reprezentovat, účastnit se mnoha společenských událostí, které se v průběhu her konají. Při mnohých příležitostech dnes již slavnostní oblečení připomíná spíše to sportovní, kolekce jsou navrhovány tak, aby byly pro sportovce příjemné a zároveň v nich bylo možné absolvovat i některé slavnostní akce.

Ale jak to bylo v průběhu doby? S podobou nástupového oděvu pro olympijské hry v běhu uplynulých let vás seznámí tato kniha, plná unikátních fotografi í a neznámých faktů. Hlavní důraz autorky kladou na oblečení československých a českých sportovců, nechybějí ale ani zajímavé zahraniční kolekce.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Móda pod olympijskými kruhy - Nástupové oblečení od Athén až po Rio do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Móda pod olympijskými kruhy - Nástupové oblečení od Athén až po Rio.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Móda pod olympijskými kruhy - Nástupové oblečení od Athén až po Rio (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Móda pod olympijskými kruhy - Nástupové oblečení od Athén až po Rio bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Móda pod olympijskými kruhy - Nástupové oblečení od Athén až po Rio doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Umění

 
Knihkupectví / Umění / Móda pod olympijskými kruhy - Nástupové oblečení od Athén až po Rio