Modely řízení finanční výkonnosti v teorii a praxi malých a středních podniků

Kód: 2710680

Úplný název:

Modely řízení finanční výkonnosti v teorii a praxi malých a středních podniků (Kiseľáková Dana, Šoltés Miroslava): v teorii a praxi malých a středních podniků

Autor a popis:

Kiseľáková Dana, Šoltés Miroslava, Grada, 192 stran, jazyk - čeština, 2018

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
254 Kč (299 Kč)
  / ks  
koupit
 

Publikace se zabývá novými přístupy k hodnocení finanční výkonnosti podniků na globálním trhu, kterým zejména majitelé a manažeři malých a středních firem nepřipisují dostatečný význam. Jedná se o moderní finanční modely, které zohledňují ekonomický zisk, tržní hodnotu a tržní kritéria, na rozdíl od standardních finančních modelů, které jsou založené na bázi účetního zisku. Analytická část knihy je věnována empirické sektorové analýze a porovnání finanční výkonnosti vybraných odvětví potravinářského průmyslu v SR a ČR.

Výsledkem jsou dva praktické lineární vícenásobné regresní modely finančního řízení pro malé a střední podniky, a to na bázi EAT jako standardního modelu řízení na bázi účetního zisku, a dále na bázi EVA, který reprezentuje moderní model řízení, který v sobě zahrnuje ukazatele s nejvýznamnějším vlivem na výkonnost MSP.

Zkušené autorky řeší aktuální téma z reálné praxe, analyzují problematiku z pohledu moderního finančního manažera v malém a středním podniku a využívají teoretické poznatky finančního řízení s propojením na aplikaci v manažerské praxi, které uplatňují v praktických finančních modelech sloužících ke zvyšování finanční výkonnosti MSP na globálním trhu.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Modely řízení finanční výkonnosti v teorii a praxi malých a středních podniků do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Modely řízení finanční výkonnosti v teorii a praxi malých a středních podniků.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Modely řízení finanční výkonnosti v teorii a praxi malých a středních podniků (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Modely řízení finanční výkonnosti v teorii a praxi malých a středních podniků bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Modely řízení finanční výkonnosti v teorii a praxi malých a středních podniků doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Literatura faktu

 
Knihkupectví / Populárně naučná literatura / Literatura faktu / Modely řízení finanční výkonnosti v teorii a praxi malých a středních podniků