Moderní didaktika - Lexikon výukových a hodnoticích metod

Kód: 2473450

Úplný název:

Moderní didaktika - Lexikon výukových a hodnoticích metod (Čapek Robert):

Autor a popis:

Čapek Robert, Grada, 624 stran, jazyk - čeština, 2015

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
594 Kč (699 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 22.9.2017 dopoledne. 
 

Existuje jistě velké množství pedagogů, pro které bude tato kniha procházkou po cestách, které již důvěrně znají. Bohužel je ještě větší množství učitelů, kteří tyto výukové metody sice znají, ale používají z nich jen zlomek. Možná se i ptají: „Proč bych je měl znát? Nestačí si stoupnout před třídu a diktovat jim hromadu poznatků?“ Tato publikace neopakuje teoretické výčty definic předchozích autorů, ale čtivou formou ukazuje cestu k efektivnímu praktickému vyučování. Výukové metody a aktivity jsou vybrány a popsány tak, aby byly použitelné pro všestranné použití, a zpravidla jsou doplněny ilustrativními příklady. Jednotlivé kapitoly rozdělují metody podle způsobů použití a umožňují rychlou a přehlednou orientaci. Klíčovou částí je lexikon výukových metod, které jsou popsány metodologicky a didakticky, stejně jako metody hodnoticí. Publikace je pro moderního učitele výborným rádcem a nepostradatelným vodítkem.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Moderní didaktika - Lexikon výukových a hodnoticích metod do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Moderní didaktika - Lexikon výukových a hodnoticích metod.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Moderní didaktika - Lexikon výukových a hodnoticích metod (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Moderní didaktika - Lexikon výukových a hodnoticích metod bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Moderní didaktika - Lexikon výukových a hodnoticích metod doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Humanitní vědy

 
Knihkupectví / Odborná literatura / Humanitní vědy / Moderní didaktika - Lexikon výukových a hodnoticích metod