Moderní farmakoterapie v urologii - Průvodce ošetřujícího lékaře

Kód: 7345276

Úplný název:

Moderní farmakoterapie v urologii - Průvodce ošetřujícího lékaře (Zámečník Libor, Macek Petr): Pruvodce ošetrujícího lékare

Autor a popis:

Zámečník Libor, Macek Petr,, Maxdorf, 172 stran, jazyk - čeština, 2012

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
201 Kč (295 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 19.10.2017 dopoledne. 
 

Mimořádně aktuální publikace věnovaná šesti hlavním okruhům farmakoterapie v současné urologické praxi 1. Infekce v urologické praxi (cystitida, pyelonefritida, komplikované infekce močových cest, farmakoterapie uroinfekcí v těhotenství a při kojení, uretritida, prostatitida, epididymitida, orchitida, Fournierova gangréna, urosepse) 2. Karcinom ledviny 3. Karcinom prostaty 4. Erektilní dysfunkce 5. Androgenní deficit u mužů 6. Moderní farmakoterapie non-neurogenních poruch mikce u mužů. Tak jako u všech titulů edice Farmakoterapie pro praxi jsou těžištěm knihy rady, návody a doporučení pro medikaci v každodenní terénní i nemocniční praxi.
MUDr. Libor Zámečník, Ph.D., FEBU i MUDr. Petr Macek, Ph.D., FEBU, patří k předním urologům nejen u nás, ale i v evropském kontextu.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Moderní farmakoterapie v urologii - Průvodce ošetřujícího lékaře do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Moderní farmakoterapie v urologii - Průvodce ošetřujícího lékaře.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Moderní farmakoterapie v urologii - Průvodce ošetřujícího lékaře (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Moderní farmakoterapie v urologii - Průvodce ošetřujícího lékaře bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Moderní farmakoterapie v urologii - Průvodce ošetřujícího lékaře doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Odborná literatura

 
Knihkupectví / Odborná literatura / Moderní farmakoterapie v urologii - Průvodce ošetřujícího lékaře