Moderní gramatika němčiny

Kód: 7238144

Úplný název:

Moderní gramatika němčiny (kol.): Výklad, cvicení, klíc, nový nemecký pravopis

Autor a popis:

FRAUS, 312 stran, jazyk - čeština, 2012

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
241 Kč (289 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 25.9.2017 dopoledne. 
 

Publikace je přepracovaným a rozšířeným vydáním úspěšné koncipované gramatiky renomovaných autorů. Je vhodná pro středoškolské studenty a gymnazisty. Poskytne dobrou gramatickou průpravu, která je třeba při přípravě na různé typy zkoušek z němčiny (ZD, ZMP, státní jazyková zkouška). Výkladová část učebnice začíná fonetickým úvodem, následuje podrobný gramatický výklad tvarosloví, není opomenuta ani větná stavba a přehled nejdůležitějších pravidel nového německého pravopisu.

Výkladová část je psána česky, německé příklady jsou uvedeny s českými ekvivalenty. Za každým gramatickým celkem následují cvičení, jejichž řešení najdete v klíči v závěru učebnice. Čeští autoři učebnice vytvářeli se zřetelem na rozdíly českého a německého jazyka a ve cvičeních procvičují nejčastější chyby, kterých se český student dopouští.

A co je opravdu nové? Jistě příjemně překvapí modernější grafické zpracování učebnice i doplnění vtipnými ilustracemi. Jednotlivé komponenty jsou jinak členěny: klíč je součástí učebnice, testy jsou rozšířeny a vydány samostatně pod titulem Testy k moderní gramatice němčiny. Ve výkladové části jsou nově zařazeny kapitola o vazbách sloves, podstatných i přídavných jmen a fonetická část. Celá učebnice je samozřejmě přepracována podle pravidel nového německého pravopisu.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Moderní gramatika němčiny do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Moderní gramatika němčiny.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Moderní gramatika němčiny (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Moderní gramatika němčiny bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Moderní gramatika němčiny doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Němčina

 
Knihkupectví / Učebnice / Cizí jazyky / Němčina / Moderní gramatika němčiny