Moderní medicína a zachráněné životy - Opravdové příběhy o vítězství medicíny nad smrtí

Kód: 7349258

Úplný název:

Moderní medicína a zachráněné životy - Opravdové příběhy o vítězství medicíny nad smrtí (Gupta Sanjay):

Autor a popis:

Gupta Sanjay, Pragma, 247 stran, jazyk - čeština, 2011

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
208 Kč (260 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 27.9.2017 dopoledne. 
 

Kniha je svým způsobem medicínský thriller, který zkoumá vzrušující a rychle se měnící hranici oddělující život a smrt. Již samy názvy kapitol - „Ledoví lékaři“, Hrozivý okamžik, Prolomení nedůvěry, V dosahu smrti, Jak ošálit smrt v děloze a Co je zázrak? - dávají nahlédnout do tajemství boje lékařů se smrtí. Je pravdou, že když srdce přestane tlouci, není to konec. Existuje šedá zóna, oblast nikoho, kde nejste ani mrtví, ani opravdu živí. Než život unikne z těla, uběhne jen pár minut a nastává proces umítání. Každý ví, že je konec. Ale co když to tak nemusí být? Co když existuje způsob, jak dát umírajícímu jen o trochu víc času, a posunout tak hranici mezi životem a smrtí? A právě tuto křehkou hranici autor knihy zkoumá očima a ušima lidí, kteří ji překročili.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Moderní medicína a zachráněné životy - Opravdové příběhy o vítězství medicíny nad smrtí do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Moderní medicína a zachráněné životy - Opravdové příběhy o vítězství medicíny nad smrtí.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Moderní medicína a zachráněné životy - Opravdové příběhy o vítězství medicíny nad smrtí (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Moderní medicína a zachráněné životy - Opravdové příběhy o vítězství medicíny nad smrtí bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Moderní medicína a zachráněné životy - Opravdové příběhy o vítězství medicíny nad smrtí doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Zdraví

 
Knihkupectví / Zdraví / Moderní medicína a zachráněné životy - Opravdové příběhy o vítězství medicíny nad smrtí