Moderní přístupy v řízení podniků v novém podnikateském prostředí

Kód: 8694612

Úplný název:

Moderní přístupy v řízení podniků v novém podnikateském prostředí (Bittner Libor):

Autor a popis:

Bittner Libor, Profesional publishing, 220 stran, jazyk - čeština, 2011

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
212 Kč (248 Kč)
  / ks  
koupit
 

Vnitřní prostředí podnikového managementu je potřebné chápat jako dynamickou rovnováhu vztahů mezi prvky podnikových systémů. Zkracování inovačních cyklů, stále tvrdší konkurence a vzrůstající požadavky poptávky mají za následek obtížnější a nákladnější umísťování produktů na trhu. Tento vývoj klade vysoké nároky na podnikový management. Kniha autorů prof. Emila Svobody, Ing. Libora Bittnera a Ing. Patrika Svobody Moderní přístupy v řízení podniků v novém podnikatelském prostředí, kterou právě vydává nakladatelství Professional Publishing, není jen další z řady knih, popisujících a opisujících obecné zásady managementu podniků. Akcentuje především moderní a málo známou metodu využití účetních dat pro manažerské rozhodování. Netradičně, a to nejen pro manažery, ale i pro odborníky v účetnictví, jsou zpracovány kapitoly, popisující vypovídací schopnost účetních výkazů a jejich zpracování v informačním systému. Jednotlivé kapitoly (Zájmové skupiny, manažerské funkce a role; Požadavky podnikového managementu na informace, informační systém a informační technologie; Využití účetních dat pro manažerské rozhodování; Vypovídací schopnost účetních výkazů; Podnikatelské strategie a vybrané metody jejich tvorby a analýzy atd.) se zabývají celou procesní škálou managementu, akcent je však jednoznačně dán právě na metodu využití účetních dat pro (strategické) rozhodování podnikového managementu. Teoretické stati jsou doplněny skutečnými účetními výkazy významné firmy jako důkaz toho, že tato metoda, kterou si autoři vyzkoušeli v praxi, přináší velmi prospěšné výsledky. Knihu si se zájmem přečtou jak odborníci v oblasti účetnictví, tak manažeři. Najdou v ní mnoho návodů jak spojit své síly ve prospěch podniku.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Moderní přístupy v řízení podniků v novém podnikateském prostředí do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Moderní přístupy v řízení podniků v novém podnikateském prostředí.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Moderní přístupy v řízení podniků v novém podnikateském prostředí (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Moderní přístupy v řízení podniků v novém podnikateském prostředí bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Moderní přístupy v řízení podniků v novém podnikateském prostředí doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Literatura faktu

 
Knihkupectví / Populárně naučná literatura / Literatura faktu / Moderní přístupy v řízení podniků v novém podnikateském prostředí