Moderní programování – sbírka úloh k učebnici pro začátečníky

Kód: 9039515

Úplný název:

Moderní programování – sbírka úloh k učebnici pro začátečníky (Vystavěl Radek):

Autor a popis:

Vystavěl Radek, moderníProgramování, 138 stran, jazyk - CZ, 2013

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
193 Kč (268 Kč)
  / ks  
koupit
 

Programování jako převážně praktická disciplína se nedá osvojit pouhým studiem teorie. Důležité je zkoušet psát co nejvíce vlastních programů a s vhodnou pomocí překonávat problémová místa. Náměty na programy i pomocnou ruku nabízí tato sbírka úloh. Doplňuje souběžně vycházející knihu Moderní programování - učebnice pro začátečníky. Najdete v ní zadání řady úloh umožňujících procvičení jednotlivých kapitol výkladu z učebnice. K úlohám jsou v samostatné části sbírky připraveny nápovědy, po kterých můžete sáhnout, když si s konkrétním programem nevíte rady. Pro většinu úloh jsou navíc k dispozici také hotová řešení ve formě kompletních programů. Sbírka úloh je vhodná jak pro výuku na školách a v kurzech programování, tak pro samostatné studium. Díky členění na části zadání, nápovědy a hotová řešení lze výuku podle ní přizpůsobit různým úrovním znalostí a schopností studentů.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Moderní programování – sbírka úloh k učebnici pro začátečníky do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Moderní programování – sbírka úloh k učebnici pro začátečníky.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Moderní programování – sbírka úloh k učebnici pro začátečníky (hodnotilo 1 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Moderní programování – sbírka úloh k učebnici pro začátečníky bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Moderní programování – sbírka úloh k učebnici pro začátečníky doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Učebnice pro SŠ

 
Knihkupectví / Učebnice / Učebnice pro SŠ / Moderní programování – sbírka úloh k učebnici pro začátečníky